Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi véleményetek arról, hogy...

Mi véleményetek arról, hogy fast fashon ruhákat rendszeresen vásárlók, azt kérik számon ezek gyártóin, hogy miért nem tartósabbak ezek???

Figyelt kérdés
Pont arról szólnak ezek a ruhák, hogy egy szezonban állandóan váltogatva, olcsóbban lehet márkás aktuális divat szerinti ruhákat viselni.
2020. júl. 27. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

:DDDD

Sírva röhögnék a panaszán.

2020. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nagy része rongy,és nem azért veszek ruhát,hogy csak párszor vegyem fel.Ezen kívűl rettentő környezetszennyező.Amúgy senki nem mondja meg,hogy ami rajtam van,melyik szezonból való,mivel annyira egyformák.
2020. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ha nem azért veszed, mert párszor akarod felvenni, akkor miért olyant vásárolsz, ami pár viselés után kidobondó, még ruha adománynak sem jó?


Színek, formák évente változnak. Mondjuk ha nem fiókban felejtette árcímkével, akkor köveztekező évben már tényleg viseletes is.


Környezet szenyező minden fogyasztás. Bár akkor lehet tartós örökzöld prémium mínőségű ruhákat is venni.


Fast fashion árával vállalt kozkázat, hogy nem "éli túl" a mosást. Mosógépből kukába megy.

2020. júl. 27. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán értem, miért menne a kukába. Jelenleg egy 5 éves H&M-es olcsó póló van rajtam, semmi baja. Jól kell kiválasztani a konkrét ruhadarabot, ezeken a helyeken is van ami minőségibb és évekig bírja. (Viszonyításképp: mióta ez a pólóm megvan, már az alatt hamarabb elhasználódott 1-2 "márkásh" ruhám.)

Azt se értem, miért változna minden divat évente. A már említett póló egy szürke rövidujjú pamutpóló. 5 éve változatlanul fel tudom venni. Nem azokat a darabokat kéne összevásárolgatni az embereknek, amik valami idióta trend miatt 1-2 hónapig "menők".


Szóval én inkább azt nem értem, eleve miért vásárol bárki "rendszeresen" fast fashiont... Ez az undorító az egész fast fashion iparban, és semmi értelme. Gyártjuk-vásároljuk a szemetet, tönkretesszük vele a környezetet, rengeteg ember él miatta embertelen körülmények között, és mindezt azért hogy kétnaponta ki lehessen bszarintani a ruhát a kukába, mer' óccsó. Itt szvsz az emberek fejében kéne rendet tenni, mert mint írtam, azt a pólót hordhatná pár évig is az illető, pár nap helyett.

2020. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tartós darabok fast fashion boltokban is. Sok cuccom évek ota megvan amit ilyen helyeken vettem, Változó a minőség.

Amúgy annyira nem olcsók. Persze ha leárazás van, akkor igen, de amúgy egy H&M-ben is simán elkérnek egy tizest egy új kollekciós farmerért. Ennyiért Levist is veszek leértékelve... A nyári ruhák is baromi drágák. Nyilván olcsóbb dolgok is vannak, de nem csak azok.

2020. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!