Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hordjam ezt az inget?

Hogy hordjam ezt az inget?

Figyelt kérdés

Most vettem a promod-ba ezt a kockás inget, de nem igazán tudom milyne öv kellene hozzá (úgy értem, h szoktaqm látni, h a derékon van az öv, szerintem kellen hozzá, mert így elég bő és egyszerű). Kell ez alá még vmi top vagy vmi vagy csak úgy magába?


[link]


Tudtok vmi kiegészítőt hozzá linkelni?


Köszi előre is:) 17/L


2010. aug. 3. 23:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
alá ehetsz egy fekete piros vagy fehér toppot, és egy fekete övet!
2010. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

És az övet lazán hordjam vagy ilyen passzosan?


És top nélkü h*lyén néz ki?

2010. aug. 4. 00:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem top nélkül jobb, főleg ilyenkor nyáron dögmelegben, de télen toppal is tökjó, legalább nem fagysz meg. Amúgy ha a csípődre teszel egy vékonyabb övet, akkor azt inkább lazábban, viszont a derekadon, vagy mell alatt ott szorosan hordd. Amúgy tök csini ing, tetszik nagyon! Hordd egészséggel! ;))
2010. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nekem is egyből megtetszik, már régóta kerestem inget, de mind olyan volt, ami nagyon bő lett volna rám. ez az első ingem:) Én is úgy gondoltam, hogy mell alatt, vagy kicsit lentebb rakok egy szoros övet, de nem tudom, h az hogy állna, vagy nem nézne ki h*lyén, vagy egyáltalán találok-e olyan övet, ami nem nagy rám, mert általában ezzel van a probléma.:) De majd keresek, hátha találok:) Am szerinted ez milyen nadrággal lenne a legjobb? Röviddel, hosszúval?
2010. aug. 4. 00:14
 5/21 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
00:11 vagyok. Jó a cosmo-s link, tényleg jól nézne úgy ki. :) Most nyáron rövid nadrággal is hordhatod nyugodtan, farmer shorttal, vagy vászonnal, bármivel, ami színben passzol hozzá. :) Hűvösebb időben meg egy csőszárú gatya tökéletes hozzá. Stílusodtől függ, ha sportosabb vagy akkor converse is megy hozzá szerintem, ha csajosabb, akkor meg balettcipő/magassarkú. :)
2010. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) Holnap el is megyek nézelődni:)
2010. aug. 4. 00:31
 8/21 anonim ***** válasza:
ez nem bő rád egy kicsit ?
2010. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem baj ha bő, övvel nagyon jó lesz
2010. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néz ki, jól is áll, és most nagy divat az ilyesmi :D


Kerestem neked pár képet, szerintem csomó féle képpen lehet hordani. Szűk nadrággal jó öv nélkül is betűrve vagy csak lazán, övvel is, sortnadrággal is...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!