Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten olcsó...

Hol lehet Budapesten olcsó pánt nélküli melltartót venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több tanácsot is kaptam már, több üzletet is bejártam, de nem találtam olcsó pánt nélküli melltartót. Nem szeretnék drágát, mert egy alkalomra kell csak. Nem tudtok valami más megoldást melltartó ügyben pánt nélküli ruhához, mert szerintem a hagyományos pánt nélküli melltartók iszonyatosan lapítanak! Talán az megoldás lehet, hogy szilikonpántot a karom alatt keresztbe elvezetek és az megtartja a hagyományos melltartót?

Segítsetek, most péntekig ki kell találnom valamit.

Előre is köszönöm!


2010. aug. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sárkány Center. A jobb félék ott is 3000Ft körül mozognak, de vannak olcsóbbak is.
2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok! Életem első csőtopját szeretném pénteken felvenni, de nem találok jobb megoldást annál, hogy a nyakamba akasszam a szilikonpántot. Nem tudom, ez jó megoldás-e! A karod alatt elvezetett pánt szerintem nem túl jó megoldás...
2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, én jártam az Ázsia Centerben, egy helyen találtam, ott volt 4000-ért, ami brutálisan lenyomott és volt 7000-ért, amiből nem volt a méretemben, ja és szilikon csak nélük. Jártam a Tezenisben is, ott 3.700 Ft, Triumphban 5000. Calzedoniaban volt "turkálós" 1000-ért, de csak nagy méretben, szilikon csík nélkül. 590-ért szilikon csíkkal, 65-ös méretben. Ezek mind csúnyák voltak, alaktalanok, elnyomják a mellett. Intimmissimi-ben láttam nagyon jó anyagút, jó formájút, amiből 7.500 Dt volt egy darab, 2 db 10.500 Ft.

Nem hiszem el, hogy nem lehet egy egy alkalomra valót találni kb. 2000-ért, ha a ruhám nem lett volna drága esküszöm belevarrnám. :'''' (

2010. aug. 4. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A Sárkányban a 3000Ft-os szilikoncsíkos. Sztem nézd meg!
2010. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a tescoban vettem 2500ftért
2010. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!