Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor ez nem melltartó? [kép...

Akkor ez nem melltartó? [kép alább]

Figyelt kérdés

[link]

Topként nevezik meg, de akkor semmi köze a melltartóhoz? Inkább bralette?



2020. aug. 23. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bralette egy melltartó fazon, végülis itt a top is. De, melltartó, ott is van hogy fehérnemű. De ez nem a szexi fajta, ez inkább csak kényelmes.
2020. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

A funkciója ugyan az csak kényelmesebb az ilyen szabásúakat inkább topnak nevezzük mert nem olyan sexisebb darab és többet takar mint a melltartó meg nem “tartja” meg úgy a mellet de a takaras a “fő feladata” egy ilyen darabnak :D

Hasonlít a sportmelltartohoz ahol szinten a kényelem dominál nincs benne push up se merevito kifejezetten a kényelem dominál

Hogy kényelmes legyen mozogni benne

2020. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor azt hiszem megtaláltam a nekem valót!
2020. aug. 23. 02:01
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk a sportmelltartónál nem a "kényelem dominál", kedves kettes, hanem az, hogy megfelelően tartson. Nem takarjon, tartson! A sportmelltartónak pontosan az a lényege, hogy kellően megtartsa a melleket, hogy sportolásnál, ugrálásnál ne lötyögjenek a cicik, ne ugráljanak, ne mozogjanak - hosszú távon ne lazuljanak a kötőszövetek. Szóval pont, hogy szorosabban tart egy normál melltartónál....


Kérdező: A sloggi pedig, ami a linken szerepel, egy olyan márka, ami kifejezetten azzal hirdeti magát, hogy se kapcsok, se varrások, se merevítők, tehát elviekben kihagynak mindent a melltartóból, amitől az kényelmetlen lesz. Ettől ez még melltartó, fehérnemű, és ugyanúgy tartania kell a cicit (vannak belőle nagy méretek is ugyanúgy), csak nyilván a több, szorosabb, rugalmasabb anyaggal tudják pótolni a megszokott merevítések hiányát, ezért lesz top jellegű. (Bár van a slogginak pánt nélküli melltartója is.)

2020. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
#4 én a toprol írtam hogy nem annyira tart és a takar es kényelem a fő funkciója nem a sportmelktartorol írtam viszont annyiba hasonlít a sportmelltarto a tophoz hogy szinten többet takar mint a sima melltarto és kényelmesebb mert nincs benne se push up se merevito meg ilyesmik
2020. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Nati7, kár keverni a szezont a fazonnal, hogy top meg sportmelltartó, meg takarás a funkciója??? Nem általános iskolások vagyunk, hanem nők.


Kérdező, igen ez melltartó. A sloggit még nem próbáltam, csak másik ilyen fajta melltartókat, amelyek kenyelmesek is, és tartanak is.

(Bár vannak olyanok is, amiknek a kivitelezésével nem vagyok megelégedve)

Ez a sloggi azonban nagyon hasonlít a women'secretesre is, és olyanom van. Ami alapján nyugodsz szívvel ajánlom neked.

2020. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2020. aug. 23. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyeneim, ruha alá nem szoktam húzni, inkább akkor kerül elő, amikor pl. kempingezünk, vitorlázunk vagy hasonló. Tehát én topként viselem.
2020. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!