Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord valaki otthon vagy...

Hord valaki otthon vagy munkahelyen Scholl fatalpú klumpát? Mennyire kényelmes és hangos, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Édesanyám hord olyat, szerinte kényelmes.

És igen, hangos!

2020. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Volt olyanom. Viszonylag hangos. Nekem nem volt kényelmes, mivel nem hajlik a talpa.

A sima scholl papucs a jó.

2020. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben évekig hordtam olyat otthonra (most másmilyen van), szerintem kényelmes, és annyira nem is kopog hangosan. Igaz, mi családi házban lakunk, így sosem volt belőle konfliktus a szomszédokkal. :)
2020. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Merénylet a láb ellen. Hogy lenne már valami kényelmes, aminek egy merev tuskó az alja ?
2020. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

A testvérem éveken át hordott a munkahelyén Scholl-klumpát. A kollégái beszélték rá, mert hogy szilárdan alátámasztja a talpat, és tornáztatja is a lábat, erősíti az izmokat. Így állítólag nem fárad el benne a láb annyira, amikor nagyon sokat kell állni (ő egy boltban dolgozott).

Valamint emlékszem, hogy egyik szomszédunk, amikor a babáját várta, az utolsó hónapokban már csak olyat vett fel még utcára is.

Ránézésre tényleg olyan, mintha bozasztó kényelmetlen lenne, de én annó felpróbáltam a testvéremét, és meglepően jó volt benne járni. A vastag gumitalp elnyeli a rázkódást, és emiatt nem is túl hangos (legalábbis ha erről a klasszikus modellről van szó: [link]

2020. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hordtam olyat évekig otthon és munkahelyen is, szerintem elég kényelmes, és nem is túl hangos. Aztán áttértem a Berkemannra, mert úgy találtam, hogy az dizájnosabb... Épp most gondolkodom egy flexibilis talpún, csak nehéz beszerezni Magyaroszágon. :(
2020. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elképzelhető, hogy beruházok egy ilyen modellre (esetleg még a Berkemman jöhetne szóba).
2020. aug. 31. 10:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha még olvasod Berkemann, sokkal jobb. Melyik modell tetszik onnan?
2020. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, olvasom. Melyiket javaslod, neked milyen modell vált be?
2020. aug. 31. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!