Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben hol tudnék chokert...

HannahUwU kérdése:

Győrben hol tudnék chokert venni? :s

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen choker kell? mellesleg,ha csak az a sima amit 2015-ben mindenki hordott akkor kínaiban tuti kapsz.
2020. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban. Ha nem az a gumis kell, akkor van minden fast fashion boltban, meg bizsusnál.
2020. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Szalagot rövidáru boltban, medált meg bárhol...
2020. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Miért kellett ezt lepontozni? A legszebb medáljaimat turkálóban, piacon, kreatív boltban vettem.



Egy elegáns csipke, bársony vagy selyem szalag magában, de valami medállal is nagyon szép:

[link]

[link]

[link]

[link]



Lehet kapni ilyen szalagzáró kapcsot, de ha műanyag, akkor öngyújtóval, ha meg nem akkor meg körömlakkal lehet fixálni a szalag végeit.

2020. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiba, bizsuboltban pl, vagy rövidárubolt. Illetve én pl ilyen full egyszerű fekete de rugalmasat akartam, melltartópánt. Az egyik kapcsot csípőfogóval levágod, kész is, bármekkorára állítható, soha senki nem vette még észre hogy miből van.
2020. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!