Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinált már válaki olyat,...

Csinált már válaki olyat, hogy vett egy drágább ruhát, nem tépte le az árát és 1 használat után visszavitte az üzletbe?

Figyelt kérdés

Fast fashion boltban, pl: bershka, h&m.

Nem akarta megtartani 1 használat után, vagy épp nem olyan anyagi helyzetben állt, de azért szeretett volna csinos lenni(pl esküvő, buli). És visszavitte a ruhát használat után, úgy hogy a cimkét rajtahagyta?


2020. szept. 12. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez olyan proli tempó...
2020. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég proli ötlet, szégyen, ha valakinek ilyen egyáltalán eszébe jut!
2020. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is proli dolog...

Ha nem téped le a címkét, akkor gondolom kimosni se tudod. Komolyan felvenné bárki is úgy a ruhát, hogy előtte ki tudja hány kis agyondolgoztatott ázsiai kisgyerek kezén ment át, és hányan próbálhatták fel a próbafülkébe? Esetleg még bele is izzadt valaki, aki épp meleg napon próbálta magára önteni.

2020. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Eleve minden ruhát kimosok, mielőtt felvenném, szóval kizárt. Ki tudja mivel vegyszerezték, hányan próbálták fel előttem és kik. Meg amúgy is... milyen dolog már. Én is csak a többieket tudom ismételni, hogy ez nagyon proli.
2020. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Amugy az eladok sem hulyek.


Te nem sullyednel el szegyenedben, ha papirozas kozben mindenki tudna, hogy hasznaltan vitted vissza?


Es te nem szoktad kimosni a ruhat elso felvetel elott? Mar csak a cimke miatt kerdezem.


Fuj.

2020. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Én egyszer zaraba vettem egy pulcsit másfél napig volt rajtam de rájöttem hogy mégse jön be udvara ki tettem egy napra szellőzni és vissza vittem meg szagoltak de teljesen friss illata volt xD

Egyébként a címkét le lehet tépni úgyis elfogadják ha külön adod oda a címkét

2020. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, sok prosztó csinál ilyet. Normális ember nem.
2020. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
#5 Szerintem az eladók már leszarják: Volt, hogy bevittem a próbafülkébe egy nadrágot és elkapott a hányinger, mert próba közben láttam, hogy a lába között csupa vér...
2020. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!