Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan alakítsak át vagy...

Hogyan alakítsak át vagy dobjak fel egy egyszerű fekete cipzáros pulcsit, hogy olyan gothicos hatást keltsen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

varrj rá láncokat

vagy valami szöveget

vagy vasalható papírra nyomtathatsz képet is

vagy csináld meg fűzősre az ujját ilyesmire: [link]

ha olyan anyag hogy lehet akkor kiszaggathatod pár helyen és varrhatsz alá más színű anyagot, jól néz ki... sokmindent lehet vele kezdeni, gondolkodj:D

2010. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobban végig gondolva sose volt ilyenem csak sportoláshoz pedig már jópár éve így öltözöm. Nekem a csíkos kötött pulcsik tetszenek. Ilyesmik:

[link]

Vagy zakók, kabátkák:

[link]

A kapucnis pulcsi szvsz elég emo viselet, egy gothon nagyon könnyen pozőrszaga lesz... mint bármi másnak is, amit egy normál turiban nemigen találnál. Valahogy nincs meg benne az a régies hangulat, olyan rapperes, túl lazáskodó.



De ha már mindenképp kapucnis, akkor hypóval valami ilyesmi mintát bele:

[link]

2010. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kapucnija nincs, viszont kötött pulcsi, arra nem igazán lehet mintát

amúgy köszi a válaszokat, szerintem azt a fűzős dolgot megvalósítom :)

2010. aug. 6. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor jó hogy nem kapucnis.

A nyak része milyen?

Tehetnél rá kitűzőt...

meg sok zipzárat.

2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fűzőt a kezére/nyakára/hátára pl: [link]

[link]

csatok/övek, zipzár: [link]

[link]

katonai stílusú gombok: [link]

vagy ilyen huszáros sz@r az elejére:D [link]

[link]

esetleg csipke az ujjvégekre, aljára, nyak aljára/tetejére, ahova jónak látod, vagy szalagok, stb.

2010. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lesz gót, sajnos nem vagyok a stílus szakértője, de ha veszel lakk sprayt (graffiti festék nagyon jó rá, befogja az anyagot) mondjuk pirosban és elkezdesz rá mintákat, szövegeket fújni, vagy csak pacákat, esetleg pókháló mintát, ilyesmit...
2010. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a nyak része egy kicsit olyan galléros, nem nagyon tudom elmondani milyen, de lehet le fel hajtani és nem is kicsi nem is nagy
2010. aug. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!