Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Interneten hol tudok olyan...

Interneten hol tudok olyan pólót rendelni (tervezni), amiről nem jön le mosással a szöveg? (lent)

Figyelt kérdés

Sima, egyszínű pólóra szeretnék egy feliratot. Mivel nem minta, ezért nem olyat szeretnék, hogy a műanyagot "belesütik" a pólóba, mert van ilyen pólóm, és feljön róla egy idő után.

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg, de szerintem értitek, mire gondolok.



2020. szept. 26. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rendelni akarsz? Ha csak egy sima felirat kell, simán meg tudod csinálni, hogy kinyomtatod, kivágod és a mintát ráfested festékkel (hobbi boltokban lehet kapni sokféle színben). Sajnos az összes bolti pólómról előbb vagy utóbb elkezdett feljönni a minta :/ viszont amit magamnak csináltam az 8 éve jól szuperál
2020. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyan furcsa, mert a bolti feliratos pólóimmal semmi gond. Olyan felirat, ami nem múanyagként van rányomva, hanem ha végigsimítod a pólót, "egy szintben van" a póló anyagával. Nem tudom jobban leírni, nem emelkedik elő.

Anno még a polománián vagy valamelyik oldalon lehetett választani készítési technikát is, és a "minőségibb" gyártás is opció volt, csak valamivel drágább.

Azért szeretném rendelni, mert munkához kellene 4-5 poló, amire ráírnám a nevemet, beosztásomat stb, mint egy névtáblára. Az pedig jó lenne, ha teljesen egyforma lenne. Betűtípus, méret, betűk helye stb.

2020. szept. 27. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!