Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek milyen melegítő szettek...

Kinek milyen melegítő szettek tetszenek férfiban? NŐK VEMENÉNYÉRE IS KÍVÁNCSI VAGYOK. Milyet vegyek? Jöhetnek az ötletek,nőktől és férfiaktól. Téli szezonra.

Figyelt kérdés

Azon kaptam magamat hogy télre nincs melegítő szettem,nagyon melegítőm sem már, nyáron selejteztem a cuccaimat.

Huszas éveim elejében járó F vagyok,lehetőleg divatosat keresek, leginkább vastagabbakat a tél miatt, nem szeretnék fázni ha 2-3 órát kint tartózkodom.

Lehetőleg ne legyen horribilis ára se.

Lehetőleg 2-3 szettet szeretnék venni,szóval akár jöhet több ötlet is.


Ki milyet ajálna?

Jöhetnek a linkek, képek.


Előre is köszönöm,szép napot. 🙂



#divat #ár #téli szezon #melegítőszett #Melegítő szettek #Férfi melegítő szettek
2020. okt. 1. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényleg hogy ne olyan közmunkásos legyen hanem inkább divatmelegítő. Bershkába vannak jó darabok.
2020. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindegy, melegítőt úgyis otthonra pihenéshez, vagy kerti munkához, sporthoz hord az ember, ezen tevékenységeknél meg nem prioritás, hogy mennyire divatos. Legyen kényelmes és kész.

N

2020. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt az egész koncepciót :D.


Nem tudom milyen melegítőre gondolsz. Ezekre a fényesekre, vagy a szőrös mackókra. Normális férfi utcára nem megy ki ilyenbe. Ezek otthoni / szűk társaságba kimozdulós ruhadarabok. Ha a nőknek akarsz tetszeni, ezeket kerüld :D. Nem ebben fogod megdobogtatni a nők szívét.


Otthonra meg nem kell divatos melegítő.

4 db melegítőm van. Cipzáros mindegyik. Boss, Lacoste, Adidas, Hilfiger. A Lacoste nem fényes. Amúgy teljesen alkalmasak hétköznapi viseletre.

Kizárólag dolgozni jövök el bennük, de ide is normális nadrággal veszem fel, (minimum farmer) tehát nem melegítő nadrággal. Ezen kívül egy-egy szűk baráti összejövetelre felveszem, ha kültéri a mulatság és az idő úgy kívánja. Máshova nem. Te se tedd.


Melegítőviselés és melegítőviselés között is lehet különbség :). A melegítőszetteket mellőzd. Oltári tré.

2020. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!