Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítőnadrág ?!

Melegítőnadrág ?!

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a férfi melegítőnadrágoknak akkora ülepe van, mintha valaki tele..., miközben a nők számára természetesen tudnak test vonalát követő normálisan kinéző melegítőnadrágokat csinálni ?

Valaki talált már olyat, ami normális ?



2020. okt. 27. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Valószínűleg te nézel nagyobbat, mint amit kellene, vagy vásárolj normális márkát, mint mondjuk Adidas.
2020. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont adidast néztem, kb.: combközépnél már "összekötik", mint a többit, vádlinál még követi a test vonalát, majdnem feszül, aztán utána már egyre távolodik el...
2020. okt. 27. 08:56
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Több fajta van szóval nem értem a problémád.
2020. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Valaki talált már olyat, ami normális ?"

Ez egy kérdés, miszerint aki talált már, az megoszthatná velem.

Egyébként még képen sem láttam múl sok "normálisat", ami fazonra jó volt, annak meg az anyaga volt gagyi...

Pont ezért kérem a segítségeteket, csak az válaszoljon aki érdemben tud segíteni, köszönöm !

2020. okt. 27. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen sikerült!

A női osztályon, sok ruhám van onnan, főképpen nadrágok mert a férfi nadrágok otrombák, felesleges plusz anyagfelhasználás van hozzájuk és éppen ezért olyan trottyos,buggyos színte az összes.

Mintha minden férfi libegő-lobogó rongyokban érezné jól magát.

2020. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na igen, tudom én jól, pár hete futónadrágot néztem ugyanaz a márka/anyag minden, kivéve, hogy az ár a férfinál nagyobb volt, meg a nőin volt zseb, ezekután gondolhatod, hogy melyiket vettem... Komolyan mondom szégyen ami itt megy.
2020. okt. 27. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:

New Yorkerben van szinte ugyan ilyen(női) melegítő nadrág. Nekem 2 is van nagyon szeretem. Annyi, hogy egy hangyányival bővebb, de kb 90%-ban ugyan ilyen. Nagyon jó az anyaga is!


[link]

2020. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meglesem majd, időközben találtam 1-2 "eldugott helyet" kizárólag online, ahol van esély FÉRFI MELEGÍTŐKÉNT megnevezett normális darabokat kapni.

Azért kíváncsi lennék, hogy ez csak engem zavar, vagy hány embert, amiről szó van...

Nem konkrétan a melegítő, hanem, hogy a nők bátran vesznek a férfi részlegről dolgokat, az teljesen elfogadott, holott az ő palettájuk alapból 10-szer akkora, de ha te el vagy ítélve, ha azt a 3 darabot nem tartod megfelelőnek, amit felkínálnak, szinte egyenruhaként és esetleg veszed a bátorságot átnézni te is a "sötét" oldalra...

Erről lehet indítok majd egy külön kérdést...

2020. nov. 1. 09:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó a meglátásod kérdező, ez nekem is feltűnt.

Annyiban változtattam,hogy én is sűrűn a "sötét" okdalról vásárolok és a tervezők meg b.sszák meg a szharjukat amit férfiaknak szántak.

Idővel ha rájuk rohad mert senki nem veszi akkor majd változtatnak a stíluson.

2020. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na igen, bár akkor is a paletta szélessége nem fog bővülni, nem úgy mint a "szebbik" nem esetében...
2020. nov. 3. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!