Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találnék kisméretű csizmát?

Hol találnék kisméretű csizmát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most a kis lábú sorstársaimhoz szólnék, csajok! :)

35-s csizmát keresek jelenleg, de sajnos még eddig sehol sem találtam megfelelő méretben. Nagyon nagyon megköszönném, hogyha ajánlanátok nekem olyan oldalakat, ahol tudnék 35-s méretben csizmát venni. Leginkább fekete és hosszúszárú érdekelne!

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

(CCC, Deichmann, eCipő kilőve, sajnos ott nincs méretben)



2020. nov. 1. 10:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És természetesen megbízható oldalt keresek! :)
2020. nov. 1. 10:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Itt nézted már? :)

[link]


van pár, igaz nem a legjobb minőség de szép és egy telet kibírnak.

2020. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 35-36-os a lábam és mindig találok a CCCben cipőt, sportcipőt, szandált, bakancsot, magassarkút is!
2020. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Cin Cin Amicaban is szoktam még találni 35-36-os cipőket.
2020. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igen, természetesen van méret, azt lehagytam, hogy sajnos nem minden fazonút bír a lábam, mert a lábfejemmel problémák vannak, ezért szerettem volna több oldalt is átnézni, hátha találok méretnek és fazonnak megfelelőt!

Még egyszer köszönöm! Rajta tartom a szememet az oldalakon! :)

2020. nov. 2. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly télen vettem a Tamarisban. Kívül-belül bőr, egyszerű, elegáns, meleg. Bár elég magas a sarka (8 cm), de vastagabb, nem tudom, mennyire szereted a magassarkúakat. Mindenesetre magát a Tamarist ajánlom.
2020. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!