Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagyon keves...

Szerintetek is nagyon keves Magyarorszagon az elegans ember?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2020. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
sajnos kevés embernek van stilúsa, a legtöbb ember igénytelen önmagára nézve az élet majdnem minden területén. tisztelet a kivételnek!
2020. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Vagyis inkább kevés helyen követelik meg ahol illene.
2020. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Szinte nincs valódi elegáns nő.
2020. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hétköznapokra nem az elegáns stílus a divatos,kényelmes. Megfelelő időben és helyen elegánsak az emberek,de utcai viseletre minek? Nem csak az öltöny és a kosztüm lehet szép.
2020. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Kedves privátozó! A "Hanem?" kérdésedet itt az oldalon is felteheted! Egyébként csak nézelődj az utcán,annyi csinos,jól öltözött ember van!
2020. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem en kuldtem a privatot.

Egyebkent ennek a sminkesnek a posztjai inspiraltak a kerdest:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ugyanaz a habos-babos Kim Kardashian larvaarc mindenhol, pedig alapbol egesz szep nok.

2020. nov. 2. 17:23
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Azért tegyük hozzá, hogy bármennyire lehetünk elegánsak szexiség nélkül (pl. midi szoknya) mindig lesz egy csöves aki kurvának fog nevezni, vagy néhány kétkezi munkás, aki utánad fütyül. Nem is beszélve a romákról, akik ilyenkor kezdik a "gyere a farkamra csaje" dumát, holott sok öltözék vagy akár egy vörös rúzs (ami szerintem megfelelő kombinációval elegáns és nem kurvás) nem hordoz magába semmi szexualitást.

Nekem igenis meghatározza az öltözködési stílusomat az, hogy milyen férfiak vannak manapság. És én képes vagyok egy hosszú nap után amikor elegáns-csinosan öltöztem mondjuk munkahelyi megbeszélésre, hazaérés után átöltözni valami sokkal lazább és tróger típusú tréningbe azért, hogy lemenjek a boltba. Nem mintha nem tudnám még 5-10-15 percig hordani azt, amiben jól érzem magam de csinos, csak egyszerűen mindig lesz egy perverz kanos, aki be akar szólni.

2020. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Na pont beszólogatóknak kellene a tökeire lépni magassarkúval.
2020. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 Tokeletes valasz, en is nagyon sokszor tapasztalom ezt sajnos..
2020. nov. 2. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!