Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell megkötni az arab...

Hogy kell megkötni az arab kendőt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
2008. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

De te véletlenül nem az itthon divatos viseletre vagy kíváncsi? :D Mert akkor leírom,hogy én hogy szoktam.


1. Félbehajtom,hogy háromszög alakja legyen.

2.megfogom a 2 csücskét, és kétszer "átcsavarom",hogy legyen az a vastagabb része, és ne legyen akkora a "háromszög.

3.Előlröl nyakamba teszem az így kapott háromszög formát, a 2 egyenes részt (amit átcsavartál) áttekerem a nyakamon hogy újra ott legyen elöl. :D És azt az íg kapott 2 véget beigazítom a 3szögbe. :D

Ajjaj, remélem nem volt túl kacifántos.. :D

2008. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Loooooool első válaszadó,király vagyxD
2008. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
késői válasz de első válaszoló isten vagy ezt kerestem már mióta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! megy a zöld kéz!!
2011. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
lehet hogy nincs hozzá semmi közöm. de kiváncsi vagyok,minek neked ez a kendő? mármint hordani fogod utcára?
2011. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vagy csak szimpatizál az illető a Palesztinokkal.(?) Én pl. olyan okból hordom...
2012. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hellbell válasza:
Airsoft-osok szoktak hordani Shemagh-ot, én spec emiatt tévedtem ide :)
2012. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Benkoos válasza:
Én szilveszterkor a Dohány utcában rohangáltam így és süvöltöztem,hogy FREE PALESTINA!Nem szimpatizálok az arabokkal,nem szimpatizálok a zsidókkal,egyszerűen csak jó ötletnek tűnt :) Aztán egy félig magyar,félig líbiai srác szólt,hogy ezt itt nem kéne :)Ráadásul nem vagyok már éretlen ficsúr(32),de a szilvapálinka aszalt gyümölcságyon megtette a hatását...
2012. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága barátom csak el ne vigyen a moszat vagy a mazsihisz :|
2013. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!