Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meghívást kaptunk lóversenyre...

Meghívást kaptunk lóversenyre a Kincsem Parkba a hétvégén. Milyen ruhába illik öltözni egy ilyen eseményen nőknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, fogalmam sincs milyen egy ilyen esemény, mert még sosem voltam.

Ilyenkor ti csak nézelődtök, lóra nem ültök ugye?


Akkor egy visszafogottan elegáns megjelenés szerintem jó lesz.

Nem kell túl elegánsan, bár külföldön pl. sokszor kiöltözve járnak a nők az ilyen eseményekre. :)

De M.o-n szerintem erre még nem készültek fel.


Valami szolid, de mégis elegáns kellene, amiben jól is érzed magad.

2010. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiegészítés

Kényelmes melegítőben pl. semmiképp se menj el :)

Farmer, egyszerű felső vagy top ha nincs más akkor elmegy, de szerintem annál egy fokkal elegánsabban kellene.


Mondjuk egy csinosabb nyári ruha vagy egy elegáns nadrág/vagy szebb farmer egy csinosabb blúzzal.

2010. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy szebb nyáriruhával nem lőhetsz mellé. Pár hete voltam kint derbyn, a legtöbben így voltak felöltözve, vagy szoknya/rövidnadrág + csinos felső. A VIP részen láttam puccosabb koktélruhákat, ehhez illő kalapokkal.
2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!