Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, vékony lányok ti...

Magas, vékony lányok ti honnan vesztek hosszúszárú nadrágot?

Figyelt kérdés

173cm/52kg vagyok kb

Igazabol szerintem ez meg az atlagos magassag kategoria, de a nadragok hat... Bokamat se erik el :(


Netrol szeretnek inkabb rendelni.

Sinsay felsokbol es ruhakbol xs-es tokeletes ram, viszont a nadragok hosszra nem jok sajnos.



2021. jan. 24. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tallyban találok magamra csak jó nadrágokat:/
2021. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

valoban, a 173 meg nem is olyan magas. en 180 vagyok, na akkor en mit szoljak?! en se vagyok kover, 36-os a ruhameretem, szoval alatalaban minden a bokamat verdesi.. olyan helyet kell keresni, ahol van kulon szelesseg-hossz meretezes, pl. levis’s. nyilvan ez dragabb, mint a 6000 ft-os fast fashion nadragok, de neha ki lehet fogni akciokat, vettem mar 15 ezerert is levi’s farmert, ami a 30-40 ezres arakhoz kepest jonak szamit.


illetve h&m-ben is van bizonyos nadragoknal kulon hossz szamozas, az nem is olyan draga. vagy rendeles: asos tall, kifejezetten magas lanyoknak vannak.

2021. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!