Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez, hogy itt Magyaro...

Miért van ez, hogy itt Magyarországon ennyire sok a konzervatív ember? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Nos, hát hogyan is kezdjem?

Én egy 16 éves fiú vagyok, és tulajdonképpen metroszexuális vagyok. Jól ápolt, igényes, zselézett haj, szedett szemöldök és mindig a legdivatosabb ruhák, és kiegészítők. Nem nagyképűségből, de tapadnak rám a csajok, de minden volt haverom és ismerősöm ha meglát, azonnal elkezd oltani, hogy mennyire megváltoztam, beképzelt kis b*uzi lettem :S Pedig egyáltalán nem, csak a külsőm valóban más lett... De ezért miért kell cikizni?

A napokban is hallottam, hogy a hátam mögött rólam megy a téma két 30 év körül nő között, hogy mennyire b*uzisan nézek ki...Aztán meghallottam, hogy az egyik nő megszólal: mert tuti, hogy az is...Miért kell leb*uzizni az ilyen stílusú fiúkat? Mi se szólunk le másokat, se rockereket, se emosokat, se senkit...Sajnos nagyon irritáló és szomorú, hogy mennyire is konzervatív ez az ország... Egy rózsaszín póló, divatos cuccok, parfüm, zselézett vagy vasalt haj és pl. szedett szemöldök és már b*uzinak néznek/tartanak... GUSZTUSTALAN,hogy ez megy...Lehet, hogy egy ilyen srác kb. 150x több csajt kaphat meg, mint egy sima, átlagos divattalan ember, és irigységből már le kell minket b*uzizni? Hát gratulálok minden ilyen konzervatív és irigy embernek...Éljenek a páwák, és pusztuljanak akik megszólnak minket! ;)


2010. aug. 16. 15:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%
butuska kisfijú vagy még.. egyszer csak felnősz, vagy sem... igazán sajnállak.. azt írod h te nem szólsz le másokat mégis fröcsög belőled a gyűlölet. egyébként meg semmi gond nem lenne a kinézeteddel, ha a belső szépség ápolására is ennyi hangsúlyt fektetnél.. mellesleg az ilyen fiú lehet h 150x több lányt kap meg mind mondjuk egy egyéni stílus alapján öltözködő, de lehet h a sok libuska aki rád tapad csak mert "húúdejócsávóvagy" azok nem sokat érnek..
2010. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért van így, mert régen ez csak a búzákra volt jellemző, aztán ez maradt meg a köztudatban...
2010. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%

Az embereket nem tudod megváltoztatni, inkább változz te egy kicsit.

Nem hiszem, hogy nagyon fájna az, ha mondjuk rózsaszín póló helyett sárgát, vagy kéket húznál fel.

Nem?

15/f

2010. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg beépzelt van, az a te legfőbb bajod. Te egy tipikus kis "buzıgyerek" vagy, rózsaszín pólóban, sok pénzzel, stb. De ne félj, majd egy-két év múlva nem fogsz már annyira bejönni a buzıs öltözködéseddel a lányoknak, legföljebb azoknak, akik a te értelmi szinteden állnak és összeegyeztethető a stílusotok. Az igaz, hogy Magyarországon tényleg túl sok a túságosan konzervatív gondolkodású ember, de túl sok a hozzád hasonló is. Ajánlom amúgy, hogy nézd meg a témába vágó South Park részt. A beképzeltségedből meg vegyél vissza, mert lehet, hogy sok "csajt" megkaphatsz, de van olyan ember, aki nem a mennyiségre, hanem a minőségre megy...
2010. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Hát, én nem fogok emiatt változtatni a stílusomon, és gondolhatod, hogy nem csak rózsaszín pólóim vannak...De azért köszi, te normális vagy, és a 2. hozzászóló is, ellentétben az elsővel...
2010. aug. 16. 16:01
 6/50 A kérdező kommentje:
16:00, Gratulálok neked :$(h5) tapsvihar...
2010. aug. 16. 16:01
 7/50 A kérdező kommentje:
16:00-nak még: Ennyiből ha levonod, hogy beképzelt vagyok akkor te eskü sztár vagy... Na erről beszélek, hogy ennyiből már nagyképűnek tartanak, szánalmasak vagytok... Egyébként meg a mennyiség mellett mindenki minőségi...de te is irigykedj csak ;):$ grat te csicska :(
2010. aug. 16. 16:03
 8/50 anonim ***** válasza:
94%

Ez kérdés?...

Ha egyszer úgy néztek már lassan ki mint egy nő akkor jó hogy lebu.ziznak..

Inkább az a baj veletek hogy egyre eltűnik az ami a férfiakat férfivá tette, a pasik meg női cuccban rohangálnak..

Kiegészítő..hát igen ilyen csilli-villi cuccokkal ne is várj más reakciót az emberektől..kis nyálasok..

2010. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
És? Attól mert van egy-kettő csilli villi cucc, akkor már para van? Háát ilyet :/...
2010. aug. 16. 16:10
 10/50 anonim ***** válasza:
84%

16.06-nak nagyon is igaza van!

Valahogy nem tekintem az ilyeneket férfiaknak. Jó , az oké, hogy ápolt meg minden. De most úgy őszintén? Én nem akarok olyan pasit, aki több időt tölt a fürdőszobában, mint én. Vagy ne adj Isten, ha még ő kérné tőlem a hidratáló krémet...Meg egyéb ilyen nőies cuccokat!!

Saját tapasztalatból mondom. Volt egy ilyen haverom, sokszor találkoztunk.. De általában mindig késett. És nem 6 meg 10 perceket. Volt, hogy fél órát késett.Megkérdeztem miért: elkezdi, hogy nem tudta mit vegyen fel, és vagy 3x öltözött át..meg a haja se állt úgy ahogy...Na mondanom sem kell, hogy rendesen kiakadtam. Én aki lány , nekem kellene késnem ilyenek miatt de ehelyett mindig ott vagyok időbe minden találkozónál. És ez nem azt jelenti, hogy nem foglalkozok a külsőmmel..Igenis ápolt vagyok.

De ez kiakasztott.

Felőlem úgy öltözködsz ahogy akarsz, de egy ilyennel én biztos nem járnék. A legtöbb tini csajnak biztos bejön mert ugye ott vannak a kis sztárocskák Justin Bieber ,Sp meg ezek.

És tudod, én szívesebben járok egy olyannal aki ápolt ugyan, de nem öltözködik mindig a divatnak vagy éppen csak egy szakadt ing vagy farmer van rajta. Sajnos ebből már kevesebb van.

2010. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!