Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a premier...

Mi a véleményetek a premier outlet centerről?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam,nem pesti vagyok,de most felmennénk,és lehet hogy bemegyünk.Van rá esély hogy találok fehér convers cipőt?:/ ..vagy vannak egyáltalán jó cuccok?
2010. aug. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
van esély, hogy találsz cipőt, arra viszont kevesebb, hogy a méretedben. ugyanis ezért outlet. vannak jó cuccok, jó áron, de van amikor ugyanannyiért tudod csak megvenni vagy nincs a méretedben. ezért outlet.
2010. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D..köszi..még valaki?:)
2010. aug. 17. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak jó cuccok igen, de én nem értettem hogy ez mitől outlet. Igaz csak 2x voltam. De a lényeg nem az lenne, hogy olcsóbb legyen? Hát a Puma üzletben ugyanúgy 20ezer egy cipő, igaz mikor mi voltunk akkor akció volt, hogy 2 cipőt vettél, akkor az olcsóbbat fél áron adták. De az összes Puma üzletben így volt, nem csak ott. Meg hát láttam egyik üzletben csizmát 70 ezerért, szóval én árkülönbséget nem igen vettem észre.
2010. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahham..:/
2010. aug. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!