Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó egy bokacsizmában?

Mi a jó egy bokacsizmában?

Figyelt kérdés
Akár lapos vagy nem lapos talpúra gondolok itt. Sem nem kényelmesebb sem nem melegebb mint egy vastagabb sportcipő. Ezért nem értem kb akkor a divatozáson és a kényelmetlenségen kívül mi értelme van.

2021. febr. 23. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
98%
pl akinek vastag a vádlija, de télen szeretne vízálló lábbelit, annak nem rossz.
2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Általában vízállóbb, és melegebb is, legalábbis a szőrmés az.


És a bőr tartósabb mint a vászon cipő.

2021. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Meleg és csinos.
2021. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
És nem minden szetthez megy a sportcipő.
2021. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Melegíti a bokámat, én szeretem.
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is vettem több jó minőségű bélelt bokacsizmát de egyiknél sem éreztem magam benne érdekes jobban, melegebben, mint egy sportcipőben.
2021. febr. 23. 14:58
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

1. ha neked kenyelmetlen a bokacsizma, akkor valoszinuleg valami gagyi szart vettel, mert a normalis bokacsizma igenis kenylemes.


2. altalaban a sportcipo nem vizallo, a bokacsizma igen. illetve a csizmabak a talpa is vastagabb alatalaban.


3. a bokadat is ‘vedi’, illetve ha rovidebb a nadragod, nem

log ki a zokni.


4. nem minden szetthez megy a sportcipo. egy csinosabb szoknyahoz mondjuk nem valami jo, de egy sima farmer - pulcsibak is tok mas osszhatast ad, ha bokacsizmaval veszed fel es nem sportcipovel.

2021. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
És 3x jobban csúszik, mint a sportcipő. Ahhoz meg, hogy vízálló legyen, nem kell az az 5 centi a tetején, ott alapból úgyis egy gatyának kell lennie.
2021. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szeretem a sportcipőt normál hosszúságú zoknival felvenni, anélkül viszont kint van a bokám és fázik, és erre - számomra - jó megoldás a bokacsizma. Meg amúgy is szeretem, hogy kicsit elegánsabban néz ki, mint a sportcipőim.
2021. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

Semmire sem jó.

Vagy félcipőt hordok vagy lovaglócsizmát, ami ér is valamit.

F.

2021. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!