Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan fiút/pasit ismerősöd...

Van olyan fiút/pasit ismerősöd aki hord melltartót? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy hasonló weboldalon mint a Gyk, (de nem magyar), találtam ezzel kapcsolatban kérdéseket és válaszokat. Ott úgy írnak róla, mint vmi általános dolog.
2021. febr. 28. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
És mégis minek hordana?
2021. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Passz! Gondolom fétis. Vagy gynecomastia. Vagy crossdresser....
2021. febr. 28. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt gynecomastiám, amikor már ötvenszer mondták, hogy húzzak melltartót én késsel nekiestem a csöcsömnek mondjuk elájultam és a kórházba keltem, de meguntam már, na és akkor egy ápolónő mondta, hogy mi is ez így már következő nyáron megoperáltak. Azóta ha arra gondolok feszült leszek, egyszer egy srácnak mondta egy menő gyerek ugyan ezt én meg falhozvágtam a menőretket és még a golyóiba is beletérdeltem, kiröhögik a gynecomastiásokat én meg azt nem szeretem.
2021. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!