Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Timestore.hu-n eredeiek az órák?

Timestore.hu-n eredeiek az órák?

Figyelt kérdés
Michael kors, Armani, Hilfiger stb. divatmárkás órák elég olcsón vannak, ezért kérdezem.

2021. márc. 6. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Eredetiek*
2021. márc. 6. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Az igazság az hogy a legtöbb ilyen luxus ruhamárka órája nem képvisel minőséget. A legtöbbjüket Kínában gyártják, valami olcsó szerkezettel. Valóban olcsónak tűnhet ilyen 40-50 ezerért de amúgy meg nem érnek még annyit sem, csupán a logó miatt.


Persze nem azt mondom hogy 1 év múlva tönkremennek, lehet akár 10 évig, vagy ki tudja meddig jók, de valós minőséget, értéket nem képviselnek.


De ha neked tetszik persze nyugodtan vedd meg, hiszen elsősorban ez a lényeg, hogy tetszen. Viszont csak a logó miatt megvenni szerintem felesleges.


Amúgy ha menő, gazdag hatást akarsz elérni akkor persze jó, mivel az emberek több mint 90%-a nem ért az órákon, viszont ha meglátják a "márkás" órád akkor egyből úgy gondolják hogy drága lehetett valószínűleg.


Viszont olyannak majd ne mutogasd, aki ért is az órákhoz mert az lehet hogy kinevet (a hátad mögött legalábbis)


De hogy a kérdésedre is válaszolják, igen azok az órák több mint valószínű hogy eredetiek.

2021. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Igen, igaz hogy nem képvisel minőséget, de valahogy nekem a komolyabb órák(pl Orient, Sieko) nem igazán tetszenek. Lehet nem vagyok elég komoly hozzájuk :D


Festina nem tudom mennyire minőségű óra, abból tetszik egy, viszont 52ezer forintot nem szeretnék órára költeni.

Erre gondolok: [link]


Az Armani pedig 36ezer, és erősen gondolkodok rajta.

[link]


Lehet megbánom, lehet nem. Legalább később tudni fogom, hogy csak minőségit szabad venni.

Annó, egy 5ezer forintos órával toltam még az általános iskolában, 3-4 évig stabilan bírta(Aztán a műanyag szíj elszakadt). Ebből kiidulva remélem az Armani is simán bírja addig, ha nem tovább :'D

2021. márc. 7. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Előző válaszoló vagyok.

Azért modnom, hogy igazából az a fő szempont, hogy neked tetsszen.


Ahogy, utánanéztem egész jókat írnak az Armani órákról.

2021. márc. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Timestore-on előfordulnak hamisítványok, meg amúgy szlovák cég azért olcsóbb valamivel. Én elfelejteném az ócska divatórákat. Amit a karodon hordasz az sokat elárul rólad. Legyél annyira igényes magaddal szemben hogy nem ilyen armani meg michael kors féle gagyiságokat hordasz. Nem kell feltétlen többet költeni ahhoz hogy kapj egy rendes órát.
2021. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%

Érdemes pl. az ilyen tájékoztatókat figyelembe venni:


[link]

2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!