Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért égő szilikonpéntos...

Miért égő szilikonpéntos melltartót hordani? Komolyan ezért fognak "lenézni"?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a fontos az életben, csak sajna az ember gyakran kerül olyan közegbe, ahol pl. öltözködés alapján ítélik meg (tudom, az ő bajuk). Viszont nem értem, furán néznek azokra, akik szilikonpántos melltartót hordanak? Miért? A mellem C-s és kicsit lóg, nem nagyon, de azért melltartó nélkül szégyellném. Vannak olyan melltartók, amiknek nincs pántjuk, de azok annyira erősen tartják az ember mellét, hogy nem is dolgoznak a mellizmok és hosszútávon nagyon megereszkedik tőle. Ha én egy napig olyant hordok, este ahogy leveszem, már eléggé elkezd lógni. Ilyenkor pár napig sok fekvőtámasszal visszajön a helyére, de én emiatt inkább nem hordok pánt nélküli melltartót. Viszont az olyan ruhákhoz, amik nem pántosak, szilikonpántos melltartót szoktam húzni, mert az a melltartóm alig tartja a mellem (épp csak rásegít, hogy ne lógjon picit se). Ez komolyan égő? Szerintem inkább az égő, hogy sok lány mostanában egy nyakba akasztós vagy egy X-hátú vagy birkózófazonú tophoz simán felvesz sima melltartót és látszik a pántja. De én emiatt nem nézek le senkit. Én meg nem minden ruhához tudok mondjuk keresztpántos melltartót húzni, mert nem mindegyik olyan fazonú. Valamelyikhez egyszerűen egyik sem illik, csak az átlátszó szilikonpént, mert nem igazán látszik rajtam (sokszor mosom le, hogy ne barnuljon be). Egyébként nem érdekelne ez az egész hülyeség, de annyira utálom, amikor ilyen miatt néznek ki a lányok. Viszont ha évekig velük vagyok, nem akarom, hogy ne fogadjanak be.
2010. aug. 20. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem egyáltalán nem égő

Aki ezt lenézi az hülye

Amúgy meg inkább a cinkesebb, ha normális melltartót vesznek fel pánt nélküli tophoz. Ahhoz inkább szilikonpántos melltartó illene.Elvégre azt nem lehet látni annyira.

Szóval ne aggódj, ne görcsölj ezen. A lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben!;)

2010. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
A szilikonpánt ugyanúgy látszik, mint egy sima melltartópánt, semmivel sem láthatatlanabb, számomra kb. olyan, mintha cellux lenne a vállon. Ráadásul rengeteg lányon besárgult pántot hord, ami különösen igénytelen, plusz a többségnek még bele is vág a bőrébe . Remek pánt nélküli darabokat lehet kapni, csak meg kell találni a megfelelőt, mind méretben, mind fazonban, mert pánt nélküliből is léteznek különböző kialakítású modellek.
2010. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Köszönöm, igazad van, de azért nem akarom, hogy lenézzenek. Viszont megnyugtattál egy kicsit, tök jó, hogy még létezik olyan amber, aki nem tartja ezt égőnek. :)


Másodiknak:

Köszi a tippet, de több pánt nélkülit is próbáltam már, viszont mindegyik nagyon erősen tartotta a mellemet, ami meg nem, azzal meg látszott, hogy lóg. Szóval NEM fogok mindennapokra pánt nélkülit hordani, mert nem akarom, hogy 25 éves koromra a hasam aljáig nyúljanak a melleim (fent leírtam, hogy mire alapozom ezt). Persze alkalomra olyan szép ruhához néha-néha el lehet viselni, de nem mindennapokra. Egyébként nekem nem barnás-sárgás, mert inkább veszek újat, ha elszíneződik és már nem lehet kimosni. Illetve nem is vág be a vállamba/bőrömbe, tehát viszonylag feltűnésmentes (jó, nyilván nem közelről vagy ha megcsillan rajta a fény).


Remélem, van még, aki ezt nem tartja cikinek.

2010. aug. 20. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a sima melltartópánt és szilikonpánt is igénytelen és stílustalan hatást kelt, ha kilóg egy pánt nélküli felsőből.lehet h nem értesz velem egyet,de szerintem egy igazi nő adjon magára annyira, h figyel a részletekre,és beszerez egy méretben és fazonban a ruhához illő melltartót, vagy nem vesz fel olyan ruhát, amihez(bármilyen okból is) nem talál csinosan passzoló melltartót.de ez persze csak az én véleményem...
2010. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Évek óta hordok pántnélkülit, a melleim mégsem nyúltak meg, ha szorít, akkor nem megfelelő a méret. Természetesen, ha Te jól érzed magad a szilikonpántos melltartóban, természetesen hordjad, ne foglalkozz más véleményével, de mivel itt feltetted ezt a kérdést, ne várd, hogy mindenki egyetértsen Veled. Számomra nem igényes és meg is akad a szemem az utcán azon, aki ilyet visel, bár az tény, hogy a csőtop alól kilógó normál pánt tényleg cikibb, de ezek a pántok akkor is feltűnőek..

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Igenis égő a szilikonpánt, mert látszik. Leplezni akarod vele a pántot, de legalább annyira feltűnő, mintha rendes melltartópántot vennél fel.


A véleményem röviden annyi: ahogy a dagadtak ne viseljenek minit, meg cicanacit rövid pólóval, úgy a nagy mellűek se viseljenek csőtopot, ha csak pántos melltartó fogja meg a mellüket.


Olyan természetes elvárás, hogy a túl soványak/ kövérek mit ne vegyenek fel, de pont ez lehet a nagy melle is. Ha nem fog a pánt nélküli melltartó akkor vegyél fel pántosat, olyan ruhával, felsővel ami takarja a melltartó pántot.

Ennyi.

2010. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

17:51es vagyok, amúgy nem hiszem, hogy a szilikonpánt miatt közösítenének ki, de tény, hogy cseppet sem sikkes a szilikonpánt.


Csőtophoz nem hordok melltartót, mert megtehetem, nincs nagy mellem, és nem is lóg, de ha nagy/ lógós lenne akkor maradnék a rendes felsőknél.

Amúgy tényleg ennyi a megoldás.

Minden bántás nélkül.

2010. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Sztem sem ciki, néha én is szoktam hordani. Nekem is lóg a mellem-sőt az én mellemet sztem még a pánt nélküli sem tartja meg úgy, hogy normálisan nézzen ki (pedig nem vmi olcsó kínai vacak)... és sztem is, amíg nem sárgul be az izzadságtól, meg nem vág bele nagyon a bőrbe (azért szilikonpánt és szilikonpánt között is van különbség). És tudom, hogy ez csak az én véleményem, de ez még mindig jobb, mintha kilóg a felső alól egy színben az egész szereléshez anyagban/színben nem passzoló melltartópánt. Ja, és aki ez alapján ítél meg vkit, az hülye... csak nem fognak ezért kinézni maguk közül...
2010. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki vitatkozik itt a másikkal,hogy szilikon vagy sima pánt legyen,de a legegyszerűbb megoldást nem veszitek figyelembe!

Miért nem veszel testszínű melltartót,vagy olyan színű pántokat?Az nem olyan feltűnő mint a szilikon,de mégsem látszik annyira mint a sima.Ennyire egyszerű szerintem.

2010. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs olyan melled hogy felvehess csőtoppot, stb. melltartó nélkül akkor ne hordd egyáltalán Ilyen egyszerű. Amúgy gusztustalan a szilikonpánt.
2010. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!