Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Asics gélhez hasonló utcai cipő?

Asics gélhez hasonló utcai cipő?

Figyelt kérdés

Régebben futottam, Asics gél cipőt használtam és nagyon kényelmes volt, kímélte az ízületemet, könnyű volt, stb...

Miután másik sportra váltoltottam, meghagytam utcai cipőnek.


Most cipővásárlás előtt állok. Az lenne a kérdésem van-e olcsóbban hasonló tulajdonsagokkal bíró cipő, ami utcai cipőnek van tervezve,vagy inkább vegyek kicsit drágábban egy újabb asicset?

Nike 20000 körüli cipőit próbáltam eddig, de azok nem ilyen kényelmesek.



2021. máj. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha be vált, akkor vegyél asicset
2021. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Általában eva habból vannak, ami ugye összelapul idővel. Az asic-nak van teljes hosszban gél talp (nekem is ilyen van), illetve nem teljes hosszban gél.

Én ennyiről tudok. De ha érdekel ez, nike-nél keresgélnék még hogy milyen technológiák vannak már. Vagy az asic-nál.

2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De amiket említettem, az nem utcai kinézetű.

Pár éve viszont divat volt... azt hiszem a nike valami. Ami nagyon magas és a sarkánál gélnek tűnik. Az utcai kinézetű, viszont drága.

2021. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Air max. (nem próbáltam)
2021. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de amennyibe kerül, annyiért már egy asics cipőt is vehetnék. Úgy tudom azért air max, mert legtechnologiat használnak gél helyett,de lényegtelen.egynel találtam leírást, az alapjan 377 gramm, a mostani cipőm 315 gramm. Az is fontos hogy minél könnyebb legyen, és nem kell bele akkora csillapítás, mert nem futok benne.

Olyan cipőt keresek ami lehetőleg olcsóbb és max a csillapításon spóroltak, mert nem futásra keresek cipőt.

2021. máj. 11. 00:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!