Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok ruhákat beszerezn...

Honnan tudok ruhákat beszerezni, hogy ilyen soft girl aesthetic legyek?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri: nézzen utána :D..

Eddig csak külföldi oldalakon láttam olyan dolgokat amiket beszeretnék szerezni mint oversized hoodie ami ilyen cuki mintás és akár lila, halvány zöld, rózsaszín színekben van, oversized pólókat se láttam sehol máshol, ilyen lenge nadrágokat amik vagy fehér, bézs vagy pink színűek. Cípőket pont egy ilyen how to be aesthetic, find your aesthetic videókban sem láttam, hogy miféle cipőket hordanak így ahhoz kérnék ötleteket akik épp ismerik ezt a stílust. :) Táskát már kinéztem magamank így azzal nincs gond. Mostanában nagyon megfogott ez az esztétika birodalma és magamra ismertem csak eddig sajnos nem úgy öltözködtem és nem csoda, hogy nem éreztem jól magam sehogy sem. Meg van ez a másik fajtája a kawaii soft girl talán ahol inkább a pasztelles dolgokra mennek cuki kiegészítőkkel. Eddig valamiért azt hittem jól mutatok full feketében, ilyen tipikus rocker lányként de valahogy amikor úgy öltöztem nem volt kényelmes hiába volt kényelmes a szerelés maga a vibe nem én voltam pedig fejben jól néztem ki. Ezért most így felnőtt fejjel igen fura de még tökre fiatalos vagyok és szeretnék csinosan öltözködni. Talán még a stílusom lehet az a derékig felérő kényelmes farmerek (nem az ami szétfoszlott típus) meg hozzá olyan pepcos egyszerű mintás pólók. Szóval van olyan bolt budapesten vagy magyar oldal ahonnan akár utánvéttel is lehet rendelni vagy olyan bolt ahol láttatok már ilyen darabokat? meg én nem szeretek szoknyát hordani, így az kimarad ebből az ouitfitből, nélküle is lehet valaki ilyen soft girl?

Turikban valahogy sosem láttam ilyesmiket..:(

Csak hogy jobban lássátok amiről írtam:

Nadrágok:

[link]


[link]


[link]


Oversized hoodie:

[link]


[link]


És légyszi feleslegesen ne írjatok mindenfélét így csak olyan írjon aki ismeri ezt a világot és tudna akár tippeket adni meg minden!



2021. jún. 2. 05:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb bármelyik inditextes bolt tele van ilyen cuccokal

Pl Pull and és a bear breshka biztosan de a reservedben is tuti talalsz ilyesmiket meg az about you-n is.

2021. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
az osszes plaza es fast fashion bolt ilyenekkel van tele. amugy agyf.aszt kaptam ettol a szohasznalattol, muszaj ennyire eroltetni ezt youtube videokbol atvett baromsagot?!
2021. jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
plane, hogy lathatoan nem is ismered a szavak jelenteset, mert pl. az elso linkelt felhos pulcsi baromira nem HOODIE..:D a hoodie a kapucnis pulcsi, ahogy a neveben is benne van. ha nem megy az angol, beszelj magyarul.
2021. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2.ilyesmi megjegyezéseket pont írtam hoyg nem kértem...

3.ha zavar ne nézd a kérdésem!ennyi..

első köszii

2021. jún. 2. 09:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a H&M-be és egy rakás kapucnis felső van ott, oversize pólók is. Bőszárú nadrágok meg vannak a New Yorkerben is:

[link]

Cargo: [link]

Szóval csak nyitott szemmel kell járni a fast fashion boltokban.

2021. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5.köszii.:)
2021. jún. 2. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Sinsay is tele van ilyenekkel
2021. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Oversize pólókért érdemég még szétnézni a New Yorker férfi osztályán, rengeteg lányos színű póló van, lassan átmegy az is női osztályba:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
100%
Kapásból a House, Reserved meg a Sinsay is tele van ezekkel de tuti van a H&M-ben meg a New Yorkerben is.
2021. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi nektek is!
2021. jún. 2. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!