Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buli előtt már nem öltözök...

Buli előtt már nem öltözök át, legyek egész délután harisnyában?

Figyelt kérdés
Holnap este buliba megyünk haverokkal de már délután rá hangolódunk, elég meleget mondanak nappalra, de éjszaka hüvösebb lehet kisebb szoknyában, érdemes azért már délutánra harisnyában lenni?
2021. jún. 4. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem atomrészegen pont nem fog feltűnni, hogy milyen az idő :D, de raknék el egy harisnyát, esetleg egy nadrágot, hátha szükség lesz rá. Beugrasz egy mosdóba vagy bokor mögé és gyorsan átveszed ha kell
2021. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Éjjel sem lesz olyan hideg, szerintem nem kell harisnya. Egyébként pedig úgy van, mint az 1-es írja, jöttem már haza télen is egy szál rövid koktélruhában, de nem hogy a hideget nem éreztem, arra sem nagyon emlékeztem, hogyan jutottam haza 😅
2021. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én naponta hordok nylonharisnyát, még nappal sincs melegem, engem nem zavar. Ha téged igen, akkor vigyél magaddal és vhol felfeszed ha úgy érzed.
2021. jún. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyáron? Mit veszel fel télen?

De megint ez a fétisszagú kérdés, mintha ez a műanyag szhar annyit érne,hogy egyáltalán kérdés erejű lenne.

2021. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 neked nagyon sok értelme volt hozzászólni.
2021. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mentél végül? Jó volt a buli?
2021. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as nem szokott büdi lenne a lábad ha ilyen gyakran hordod? :D
2021. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 kicsit néha van, de ez természetes. Aki zárt cipőt hord annak is van, ha pamutzoknit is hord. De aki papucsba jár, annak is van.
2021. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!