Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágban illik menni...

Milyen nadrágban illik menni ballagásra vendégként?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és meleg lesz aznap. Nem tudom, hogy lehet-e egy szebb rövid nadrágban menni, vagy mindenképp hosszú nadrág kell.

2021. jún. 16. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy hosszabb elegáns nadrág jó lesz, az lehet sötét vagy világos.
2021. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a család összes (fiatalabb) férfi tagja sima fekete rövid nadrágba fog jönni, inggel.:)

Szerintem ebbe semmi probléma nincs, még némelyik ballagó is rövid nadrágban szokott lenni 40 fokban :D

2021. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Hát én egy ballagásra nem vennék fel rövidnadrágot, az biztos.

Azért nem 40 fok lesz, nem kell meghalni ha végig kell ülni / állni 1-2 órát hosszúnadrágban.


Igazából hosszúnadrágban szinte bármi, amihez (hosszúujjú!) inget veszel fel. Nyilván a mackónadrág, meg a halászgatya nem játszik.

Egy sötétebb farmer fehér inggel, vagy valamilyen vászonnadrág (bézs, szürke, sötétkék).


Amúgy meg hidd el, az emberek háromnegyede nem tud normálisan öltözködni. Az ilyen ballagásokon azért lehet látni csodát. Hidd el lesz, aki rövidgatya + mintás póló + szandálban fog odacsattogni, mint aki a strandról jött.


Bármilyen szarul is öltözöl fel, kitűnni amúgy nem fogsz :D. De azért nem sokszor ballag a gyerek, szerintem adjuk emg a módját. Hülyén mutat a családi fotókon, ha a gyerek ott feszít virágokkal, öltönyben, nyakkendőben, ti meg álltok mellette full utcai ruhában.

2021. jún. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hosszú nadrágnál sötét farmert értettem. A rövid nadrágom még inkább elegánsabb mint egy sima hétköznapi hosszú farmernadrág. Köszömöm a válaszokat eddig.
2021. jún. 17. 09:34
 6/8 anonim válasza:
Ha vendég vagy szerintem mindegy, úgysem téged figyelnek.
2021. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nyomta a 0-t a 4-esre, az mondja már el, mivel nem ért egyet :D.
2021. jún. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Ha anyagi lehetőségeid engedik még öltönyt is találhatsz rövidnadrágosat.

[link]


Ha egy nő felvehet egy ilyet: [link]


Akkor pasi is felvehet hasonlót.

2022. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!