Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz olyan táskát hordani, ami...

Gáz olyan táskát hordani, ami hasonlít egy világmárka emblematikus darabjára?

Figyelt kérdés

Ha nincs pénzem Louis Vuitton, Prada, Gucci, stb. márkájú táskát vásárolni, akkor ciki hasonló stílusút viselni? Nem replikára gondolok, hanem ilyenekre:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]



2021. júl. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz, mivel ezek csak hasonlóak. :)
2021. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Azok a darabok, amelyek egyértelműen kopik, számomra nagyon kínosak. Pl az utolsó itt kifejezetten.

Kaptam ajándékba hasonlót, azóta is a szekrényben áll.

Viszont, ha kevésbé emblematikus darabról van szó, amelyet az átlag ember nem ismerne fel és nem tudna mihez párosítani, az még beleférne.

2021. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Kettes vagyok, közben megnéztem a többi linket is, szóval számomra főként ezek a LV kopik kínosak. Színben, stílusban szinte teljesen ugyanaz, és bárhol bárkinek szemet szúr.
2021. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én simán választottam volna ezekből, nem tudtam, hogy van dizájner elődje..


Szerintem nem. A valódi replika... na az ciki. Minden más oké.

2021. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2021. júl. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!