Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrszoknyát, bőr egybe részes...

Bőrszoknyát, bőr egybe részes ruhát, bőrgatyát szabad mosógépbe tenni? ti hogy tisztítjátok?

Figyelt kérdés

rendeltem egy egybe részes rövid ujjú ruhát, de nem gondoltam át, hogy lehet tisztitani.. hiaba dezodorozom magam eleg izzados vagyok, tuti nem tudnam 2x egymas utan felvenni…

praktikák?



2021. aug. 6. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elviszed a vegytisztítóba.
2021. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem rakom gépbe!

Kézzel mosom óvatosan a fürdőkádban, épphogy langyos, de inkább hideg vízben. Utána a legalacsonyabb fokozaton centrifugázom a mosógépben.

Van olyan bőrhatású nadrágom, ami évek óta megvan, csak így mosom, tökéletes állapotú.

A mosógépben, meleg vízben hamar tönkre megy, megrepedezik a műbőr réteg.

2021. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak lenne kérdésem, hogy a centrizestol nem repedzik vagy valami? Mert en gepbe egyáltalán nem mernem betenni(neztem egy borgatyat online de pont a tisztitas miatt az egyik ok hogy nem merem megvenni). Előre is köszi a választ.(^ヮ^)
2023. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!