Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítőnadrág utcára, iskoláb...

Melegítőnadrág utcára, iskolába? /Lány

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 19:46
A kérdező szavazást indított:
simán
ha jól van stylingolva elmegy
igénytelen
47 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért melegítő és melegítő között is van különbség, gucciba mennél akkor csak irigykednének, de amúgy a 00'-es években divat volt a csak úgy adidas melegítő, de manapság tényleg csak a prolikon látom.
2021. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik helyre se venném fel, mert

1. Nem passzol a többi ruhámhoz

2. Ha kényelmeset akarok felvenni, akkor leggings, de csak otthonra

3. Nem érzem magam benne komfortosan, sose szerettem.

Ettől függetlenül ha valaki nem bohóc módjára hordja, és passzol a stílusához, akkor az nézhet ki jól, nem feltétlen igénytelen. (Persze ha tiszta, nincs elszakadva, stb.)

Szóval ha más ilyet vesz fel, nem szólom le érte.

2021. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mostanság divatba jött, egyre több embert látok abban.

én akkor hordom (otthonon kívül) ha csak kiugrok a boltba vagy ha átmegyek egy barátnőmhöz home officeba de amúgy nem megyünk máshova.

szóval egyetemre, dolgozni, ügyeket intézni nem venném fel, amikor meg barátokkal mászkálunk, vagy beülünk valahova akkor szeretem kicsit jobban kicsípni magam mint egy melegítőnadrág.


szerintem egy testre simuló felsővel/crop toppal jó összhatása lehet. Sportosan lezser, de mégis divatos manapság.

2021. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, igen én is úgy gondoltam hogy valami szebb feszülős felsővel venném fel hogy kompenzáljam
2021. aug. 21. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki meglehet felvenném. De ha ezeréves elnyűtt otthoni nem mennék ki benne az utcára.
2021. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!