Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz az Off-White öv 2021ben?

Gáz az Off-White öv 2021ben?

Figyelt kérdés
Rég óta tetszik az az öv, viszont nem tudom hogy ha valaki hordja manapság, az gáz-e

2021. aug. 23. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, de ez nem évtől függ. Én akkor is gáznak tartottam amikor divatos volt
2021. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés ilyentén feltevése szerintem rossz, mert pont ezek csépelik el az amúgy jó és klasszikus darabokat, mint az Air Force, vagy éppen a Superstar. Aztán persze ezek között is vannak finomabb darabok. Még tartja magát a brand, tehát divatos. Én a hivalkodását nem értem, a térdig lelógatott végét, hogy villanjon az a márkajelzés :D Jó, hát ez a lényege többnyire annak, aki felveszi, meg hát rendesen befűzve nem villan. Nekem csak ennyi problmám van vele, mert amúgy tetszik.
2021. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Remélem az.
2021. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az.
2021. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, és szerintem jól néz ki lelógatva is, mondjuk nem a márkajelzés miatt, az ilyen övek eleve lógatva jobbak. De be is fűzheted ha neked úgy tetszik.
2021. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
horgyad,ez tök jó!!! :):):) Nekem tetszik. :):) Meg amúgy,ha te is jólérzed magad benne; akkor minden okés; meg ha odaállsz a tükör elé, és azt látod,hogy tetszel magadnak; és jól áll; akkor érted, akkor nincs ilyen hogy elavult, meg gáz. Legalábbis ebben az esetben én nem látok a láthatáron ilyet. :) Régen 1-2 frizura volt brutális. :):) Na, azokat nem bánom, hogy kikoptak, de szerintem ez az öv konkrétan jól néz ki; tehát jó lesz neked, meg főleg, ha megy a szettedhez; meg még a stílusodhoz is; vagy pl kimondottan ahhoz az övhöz is öltözhetsz, ha akarsz. :):)
2021. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*szal szerintem cool, lehet amúgy, hogy újra visszahoznád a divatba.
2021. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet, ha jól illik a többi ruhához, és azt hozzá kell tennem, hogy nem mindenkinek áll jól
2021. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egyet 2022ben is:) xddd
2023. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!