Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Heló!Mi a baj a galléros...

Heló!Mi a baj a galléros pólókkal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Baj?

Miért lenne baj velük?

Nekem valamiért az a kedvencem férfiakon.Kb mindenkinek jól áll.

Mondjuk a felhajtott gallértól agybajt tudok kapni.

2021. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 L.. István ***** válasza:
100%
Semmi.
2021. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, van velük baj?
2021. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert mondták már nők hogy b....s
2021. szept. 11. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát...akkor ott nem a pólóval volt gond.

Igaz láttam már rózsaszín,vagy virágos szerkót férfiakon,az már inkább.De még arra se mondanám,mert vannak vállalható darabok köztük,csak inkább nem erőltetném.

2021. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Megmondom én neked mire való az. Amikor az élére vasalt gatyás, ingben járó-alvó-létező (pólót soha életében felvenni nem mert) karót nyelt hatvanas fazon önmagából kicsikét kilépve megpróbál a vasárnapi kerti partin marha lazának és fiatalosnak mutatkozni, csak nem sikerült neki. A fiatalság az ilyen 1800-as évekből hátra maradt gimbelem-gombolom ruhákon és gallérokon már nagyon régen túl van, a b...k meg aztán pláne. Ha be akarsz szedni valami hatvanasok anyagi biztonságára vágyó nőcsként, akkor hajrá, a mai fiatalság az kiröhög vele.
2021. szept. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok értük oda kifejezetten, de különösebb bajom sincs velük: átlagos viselet, amit, ha meglátok valakin, nem gondolok kb semmire.
2021. szept. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Oh, szóval ez az új szöveg... Engem meg leszóltak, hogy meleg vagyok, mert a hüvelyujjamon gyűrű van. :"D Tudod mi van? Most már mindkettőn van. Meg minden ujjamon. Hadd legyen min filozofálgatni másoknak.
2021. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!