Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta ruházkodásra?

Figyelt kérdés
Nem érzitek néha, hogy sok ember tök igénytelen és ezért nektek se éri meg toppon lenni?
2021. szept. 13. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Havonta semmit. Év eleji nagy bevásárlás van, ami sok, mert öltönyben kell járnom. 600+ januárban. Aztán évi 3-5000 zoknira meg gatyára.
2021. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszek havonta ruhát. Ha egy évbe lebontom akkor maximum 50 ezret költök.

Magam miatt vagyok igényes, mert igy érzem magam jól, nem érdekel hogy más igénytelen, én akkor is ápolt leszek.

2021. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De múltkor is mentem tökre divatosan és a metrón egy büdös csövi mindenkit megérintett. Akkor kezdtem el gondolkozni, h inkább kínai ruhát hordok. És akkor nem leszek mérges.
2021. szept. 13. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Változó olyan havi 50.000 forintot éves bontásban de én alapvetően drágább ruhákat, cipőket, táskákat szoktam vásárolni
2021. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Havonta? Nem veszek minden hónapban új ruhákat.
2021. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!