Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene felvennem egy könyvesbolti állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Alapvetően sportos a stílusom, imádom a stretch-es farmerokat - pláne, ha szakadtak -, de nyilván nem ilyenben akarok odaállítani az állásinterjúra, viszont a fekete nadrág-fehér felső párost soknak érzem, mert az ott dolgozókat is mindig farmerben látom. Korábban játékbolti eladó állásinterúra egy szimpla farmerben és színátmenetes pulóverben voltam sportcipővel, egy szavuk sem volt rá, és nem néztek ki emiatt, mert a dologozók is hasonlóképp voltak öltözve. Kikondottan alkalmi fehér blúzom nincs, ebben a hűvös időben szoknyát sem szeretnék felvenni. Esetleg még egy ehhez hasonló szett jöhet szóba, ami elegánsabb és hétköznapi is egyben: [link]

2021. szept. 21. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
A fekete nadrág valami csinos blúzzal szerintem teljesen megfelelő.
2021. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Jó a képen látható is. Bár a nadrágot lecserélném fekete farmerre.
2021. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A farmer is jó egy csinos felsővel, csak ne szaggatott legyen.


Nekem a szőrös mellényke kicsit túlzásnak tűnik.

2021. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A linkelt ruha nem állásinterjúra való. Az a nadrág inkább buliba, ennél a sötét farmer sokkal jobb választás. Egy olyan szőrös mellénnyel szintén nem fogsz jó pontot szerezni
2021. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
A nadrág az felejtős, de a mellénnyel nem értem mi a baj? 🤷‍♀️
2021. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez nagyon nem állásinterjúra való szett.

Húzzál fel egy normális farmert, ne szakadtat, ne mintásat, nem csillogó strasszosat. Vagy bármilyen más normális szövet, vászon nadrágot.

Hozzá egy átlagosan csinos felső, nem túl kivágott, nem buliba való.

2021. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2-es, sima fekete farmerral gondoltam, ezt csak példaképp linkeltem.
2021. szept. 21. 15:28
 8/15 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es, miért érzitek túl soknak?
2021. szept. 21. 15:30
 9/15 A kérdező kommentje:
3-as, még annyit hozzátennék, hogy a kérdés leírásában is írtam, hogy nyilván nem a legszaggatottabb farmerembe szeretnék elmenni, sőt.
2021. szept. 21. 15:31
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os, ez csak viszonyítási alap, sima fekete farmert gondoltam ehelyett a bőr hatású nadrág helyett, és a hozzá passzoló mellényem is visszafogottabb ennél.

A felsővel kapcsolatban pedig elég relatív kinek mi a bulis, de nincs túl sok ilyen ruhám, inkább a már említett sportos, rajzfilmfigurás vonalon mozog a ruhatáram.

2021. szept. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!