Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem érkezik meg a csomag,a...

Ha nem érkezik meg a csomag,a pénzt visszatudom igényelni SHEIN-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt írták,hogy okt 9- okt 11 között érkezik a csomag. Még csak 3 nap telt el,de azért kicsit félek,mert nem kis összegben rendeltem onnan.(kaptam emailt,hogy a csomagom “shipped” vagy is feladtak,de azóta semmi email nem jött,csak a spam üzenetek.

Nektek volt,hogy késett? Vagy hogy nem jött meg? Vissza lehet egyáltalán igényelni a pénzt?



#pénz visszaigényelése
2021. okt. 14. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vissza lehet. 100€ felett, itt ahol én lakom le kell adózni viszont.
2021. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 2 hétig tartott miután elküldték, de mindig meg jött. Elég sok rendelést kapnak szóval ne parázz már nagyon sokszor rendeltem tőlük.
2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szeptemberben rendeltem, elvileg okt1 és 3 között kellett volna megérkeznie. Azóta sem kaptam meg, viszont már Magyarországon van csak vámolni kell és szerintem még jó pár hétig fognak rajta ülni a vámosok. Nekem a Sheines app tegnapig csak a "shipped" ig írta ki a követési infókat. Ajánlom hogy a csomagszám alapján nézd meg egy másik oldalon pl. Parcelsapp.com mert lehet hogy neked sincs frissitve a Sheinnel a csomagkovetesi adat. Én is onnan tudom a legújabb infókat mindig. :) Most egyébként lehet valami elakadás a csomagoknál mivel nekem szept. 18-án lett jelezve a feladás a szállítóknak, azok viszont csak 30-án fogadták el a kérelmet, így csak október eleje fele indult el a csomagom Kínából. :)
2021. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!