Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szép szalagavató...

Hol lehet szép szalagavató ruhákat kapni Győrben vagy Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem mennyasszonyi ruha!!!

2021. okt. 22. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ruhaszalonban.
2021. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem mondod.😂

Konkrét ruhaszalonra gondoltam.

2021. okt. 22. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Kölcsönözz inkább senki se szokta megvenni, úgyse veszed fel többet. Nézz ki egy szimpatikus szalont, amelyiknek a holnapján vannak neked tetsző ruhák. Én csomót felpróbáltam meg lemérték, hogy milyen hosszú kell, aztán pár hét múlva visszamentem, addigra feltűzték az alját és újra felpróbáltam. Nem volt amúgy se büdös, se kopott. Az én osztályom egy helyről kölcsönözte, ezért el is hozták nekünk meg elvitték a szalagavató után.
2021. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kölcsönzöm, csak nem nagyon tudom hogy melyik ruhaszalon jó.
2021. okt. 22. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én már nem emlékszem az enyém nevére, meg azóta le is cserélődhetett a vezetése. Keress rá szerintem google mapsen, és válassz egy olyat, aminek magas az értékelése és sokan is értékelték, az megbízhatóbb, mintha itt egy ember leírja, hogy neki 5 éve pozitív volt a tapasztalata. A negatívakat is olvasd el, pl. hallottam, hogy valaki kifizette a kölcsönzési díjat, de aztán nem volt a covid miatt szalagavató és nem kapta vissza. Erre amúgy érdemes is előre rákérdezni, és megnézni, mi van a szerződésben, hogy ne utólag derüljön ki, ha véletlenül idén is elmaradna, hogy aláírtad, hogy bármilyen ok miatti lemondás esetén nincs pénzvisszafizetés. Ahonnan én kölcsönöztem, ott asszem úgy volt, hogy aznap kellett értemenni és másnap visszavinni, úgyhogy ha győri vagy, akkor lehet, nehezen lesz megoldható Budapestre menni érte.
2021. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az osztálytársakat.
2021. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 #BOSS válasza:
Imperial szalont NEM ajánlom drága és köcsögök és szakadtan adták oda a ruhát
2021. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sikerült találnom egy gyönyörűszép ruhát.
2021. dec. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!