Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám szeretné, ha többet...

Anyukám szeretné, ha többet hordanék blúzt. Milyeneket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Azt szeretné Anyu, ha többet lenne rajtam elegáns, gombos, galléros blúz. Tudnátok mutatni ötleteket, hogy milyet ajánlotok egy 20 éves lánynak?

2021. okt. 30. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

20 évesnek blúz? Vagy...

20 évesnek az anyja mi a francért szól bele hogy mit veseljen?

2021. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy az aki mindig azt csinálja, amit az anyja szeretne?

Pár hete volt olyan, hogy anyuka azt szerette volna, ha a lanya kolostorba menne apácának.


Ha ugyan az vagy hanem, mikor fogod elkezdeni élni a sajat eleted?

2021. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen ne anyukád mondja meg, mit viselj, ezt neked kell érezni, miben érzed jól magad. Másrészt ilyen idösen igen nagy gond, ha anyukád ilyen szinten beleszól az életedbe!
2021. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Szerintem ezek a blúzok változatosak, fiatalok is hordhatják és egyfajta eleganciát kölcsönöznek.

2021. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen szabad, felnőtt ember vagy, és át veszel fel, amit szeretnél. (Persze, ameddig nem követsz el közszeméremsértést, de a kérdésedből sejthető karakteredből ítélve nem tartom valószínűnek, hogy ez megfordulna a fejedben. 😂)
2021. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A négyesnek köszönöm a választ, a többieket pedig lepontoztam, mert egyik sem a kérdésre válaszol.

Nem mondtam sem olyat, hogy kényszerítve vagyok, sem olyat, hogy muszáj. Anyu mondta, hogy ezt szeretné, én pedig saját akaratomból döntöttem úgy, hogy rendben van, hordok többet blúzt, mert neki is és nekem is tetszenek.

Ahhoz képest egyedül a 4-es válaszoló tudott a kérdésemre válaszolni...

Ti talán semmit nem tettetek még meg édesanyátok kedvéért (is)? Csak mert akkor egy szomorú világban élünk.

2021. okt. 30. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor anyuka pontosítsa az óhaját.
2021. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

6

Na ne legyél mar ilyen kis anyámasszony katonája.

A szomorú az ha egy anya ilyen szinten korlázozza, befolyásolja a gyerekét, aki ugrik mint egy pincsi.

2021. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp egy magad fajta 22 éves hölgyel vesztem össze a munka helyemen.Őt is az annya irányítja.

Volt amúgy barátnőm annó aki nagyon sokat járt ingekben,blúzokban.

Pasi szemmel felfigyel rájuk az ember.

Nekem kifejezetten tetszik.

Persze ez kb senkit se érdekel.

De azt hogy mit veszel fel neked kell eldönteni.

Kinaiakban is nagy kínálat van már elég jó minőségben

2021. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!