Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként a szomszéd utcába...

Nőként a szomszéd utcába gyerekesen öltözök fel? Mi lenne a benyomásotok?

Figyelt kérdés

Szomszéd utcában laknak a szülők. Én 21 éves csinos, nő vagyok, de otthon nem igazán adok magamra.

Ami kényelmes, ez alatt egy melegítő+sportcipő+pufikabátot értek.

Múltkor megláttam magam a tükörben, és a hatás az kb. 13 éves kinézet volt.


2021. nov. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ebben a szettben mész át a szüleidhez? Szerintem semmi baj vele.
2021. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Baj nincsen vele, csak 21 évesen 13 évesnek nézek ki. Nem csak a szüleimhez, ha a sarki boltba megyek akkor is, vagy ha simán ki kell szaladnom itt valamiért a városban pár percre.

Fiúk, szerintetek cikis ez egy felnőtt nőtől?

2021. nov. 1. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem a ruha teszi az embert. Sem férfit, sem nőt. Láttam már elég sok csajt melegítőben stb stb, elhiheted, hogy nem az jutott eszembe hogy 13 éves-e. Neked ezek az érzések bentről jönnek, és valami rossz hatás miatt.


De lehet, h tévedek. Ha mutatsz 2/4 képet, meg tudom mondani, hogy

A) mindkettőn, vagy

B) csak egyiken, vagy

C) semelyiken sem nézel-e ki gyermetegnek.

2021. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi ciki nincs. Ha valaki rosszat gondol azt le kell f0sni.

Én se sminkelem ki magam, meg öltözök ki ha kiugrok pár percre az utca elején lévő kisboltba vagy hasonlók.

2021. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen ne is haragudj de ez egy sima boltba szaladó öltözet. Gondolom Miki egeres sapkát nem tettél fel hogy emiatt egy ilyen kérdés megfogalmazódjon benned. És akkor a tűsarkú meg a felnőttes vagy mi? Semmi összefüggés megnyugtatlak.
2021. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, nagyanyám 80 múlt, ő is melegítő+sportcipő+pufikabátot hord ha nem "puccos" helyre megy.

Mi ebben a gyerekes?

2021. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!