Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes beruházni tamaris...

Érdemes beruházni tamaris körömcipőre?

Figyelt kérdés

ccc ben próbáltam már többféle magassarkút sima feketét ami ugye sokszor jól jön.

Kényelmetlenek voltak. Mi a helyzet a márkásokkal?


2021. nov. 4. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tamaris nyári fehér szandálom van, a sarka jól bírja, igaz nem tűsarok. A teteje előbb kopik el, mint az alja.
2021. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem fél év után szinte az összes Tamaris cipőmnek elkezdett leválni a talpa, az egyiknek az alja is kilyukadt, bár ezek nem körömcipők voltak, abban gondolom nem járkálnál ennyit.

Magassarkúm az pont nincs tőlük, de a nem mini sarkúakból a márkásak se kényelmesek, maximum kicsit kevésbé kényelmetlenek.

2021. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

H akkor lehet mégsem érdemes kiadni rá 17 ezret?


Nem mindennapos használatra kell, de a ccc / deichamnnos amit épp kinéztem az lényelmetlen volt.

Mind ilyen lehet?

Érdemes várnom, nézelődnöm?

2021. nov. 4. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
A nejem nemrég vett egy 'félmagas' sarkút. Mondtam neki, hagyjuk már ezeket a 'sajátmárkás' cipőket, mert mindegyik egy hulladék. Nagyon dícséri, ég és föld a különbség az említett cipőkhőz képest. Én is sok márkás cipőt vettem az utóbbi időben (Bugatti, S.Oliver, Mustang) de nem lehet egy lapon említeni őket az olcsókkal.
2021. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg már csak a Tamarisban veszek cipőket, mert nekem azok a legkényelmesebbek. Az ilyen ccc meg deichmann elbújhat mellettük, ráadásul már ott is drágák a cipők, akkor már adok érte többet, de legalább normális, nem töri fel 100m után a lábam.

A sneakereket még gépben is mosom és semmi bajuk.

Van olyan csizmám, ami 6 éve megvan és hibátlan. A bakancsaimat nyúzom télen rendesen, abból is van ami már a 4. telet fogja húzni és még semmi baja.

Kettő köröm cipőm van tőlük, azokat is nagyon szeretem, mert kényelmesek. Szóval szerintem megéri!

2021. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké szval mindenki maga döntse el magyarul
2021. nov. 4. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jók a Tamaris magassarkúk, akkor is kényelmes, ha több órán keresztül kell intenzíven viselni (táncos rendezvény, vagy hosszabb városi séta), nem fáj/fárad benne a lábam, nem törik fel stb.
2021. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a menyecske cipőm, egy Tamaris körömcipö volt. Nagyon szerettem elég kényelmes volt. Vettem egy vastagabb sarkú cipőt is ott az se rossz, bár nekem széles a lábfejem, így elég körülményes magamnak jó cipőt találni.
2021. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!