Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként bőrdzsekihez és...

Férfiként bőrdzsekihez és bőrgatyához milyen cipő illik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon divatkövető, de a jelenlegi cipőmmmel (kék asics gel) nagyon hülyén nézne ki a bőrgatya, ezért nem is szoktam viselni utcán.

Viszont már 4 éve használom a cipőm, minden nap azt veszem és kezd kicsit szétmenni, gondoltam akkor veszek valami stílusosabbat, ami illik a bőrnadrághoz is.


Bőrdzseki leginkább erre hasonlít:

[link]


Nadrág ilyesmi:

[link]


Amiket kinéztem cipők:

[link]


[link]


[link]


[link]


(Acélbetétes katonai bakancsok nem tetszenek, de ahogy észrevettem a legtöbben hasonlót vesznek fel bőrgatyához koncertekre pl.)


A b*zizók és az állatvédők pls kíméljenek, köszi.

Esetleg még annyi érdekelne, hogy egy bőrcipőt is lehet napi szinten használni, vagy inkább másikkal felvátva, illetve hogy kb hány évig bírja. :)



2021. nov. 9. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Amiket linkeltél, szerintem az 1. és a 3. illik inkább bőr cuccokhoz. A bőr eléggé tartós anyag, szerintem sokáig bírja a strapát. Gondolj bele, régebben az őseink korában nem is nagyon volt más, amiből cipőket készítsenek. Nő vagyok, tehát ebből a szögből nézd a véleményemet, de hátha férfi is válaszol.
2021. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 L.. István ***** válasza:
59%
A bőrnadrág fényévekre áll az én ízlésemtől, de akármelyik cipő vállalható hozzá, szinte egyformák. A helyedben elgondolkodnék egy olyasmin is, ami a bőrnadrágos képen van a fickón.
2021. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Vagy acélbetétes illik hozzájuk,vagy ami még jobban,az a cowboy csizma,és szerezz be egy fejkendőt is,csak hogy teljes legyen az összhatás.
2021. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a napszemüveget se felejtsd el:

[link]

Így teljes a szett.

[link]

2021. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszolóknak!

#4 mi nem volt érthető, hogy a b*zizók kíméljenek?


#1 Azt tudom hogy tartós anyag a bőr, a dzsekim is jól bírja napi használattal :) (Persze rendszeres kezelés mellett)

A mostani cipőmnek is inkább a bélése ment tönkre, de gondolom ez nagyban függ a márkától is.

#2 Sajnos nem tudom mi a neve annak a fazonnak, ha valaki le tudja írni, azt megköszönöm.

#3 fejkendőm van, de cowboy csizmák nem tetszenek :D

2021. nov. 9. 13:48
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem akkor ilyen lágybőrű bakancsot keress hozzá az nem fog úgy elütni a nadrágtól.


[link]


Én megpróbálnék hozzá "chelsea boot" típúsú bakancsot annak nincs fűzője

2021. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm az ötleted, de sajna egyik sem tetszik
2021. nov. 9. 14:16
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Ami amugy van a kepen amit kuldtel...
2021. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#8 Mármint a chelsea boot?

Amiket kidobott rá azok ilyenek voltak:

[link]


Ami a képen van azon viszont van csat meg szíj.

2021. nov. 9. 14:21
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Ja a chelsea boot nem a martensé csak azok is használják a nevet. Vannak amelyikek felcsatozzák meg szíjazzák stb azert írtam mert ilyet szoktak sokszor hordani bőrnadrággal.
2021. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!