Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kabátom belseje szöszöl,...

A kabátom belseje szöszöl, van valami praktikátok/tippetek, hogyan lehetne ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a kabát, de ha pl felveszem egy fekete felsővel, tiszta fehér szösz lesz :(

2022. jan. 3. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
tollkabát?
2022. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tollkabát, kívül kordbársony, belül valami gyapjúszerű, kb ilyen, mint a lenti linken (de nem ez):


[link]

2022. jan. 3. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Le kell szöszözni. Van erre kis gép. De neten már láttam, hogy leborotválják.

Ha ez sem segít, akkor kell erre a fehér bélésre egy selyem, műselyem bélést rávarrni, hogy ne jöjjön róla ez a fehér valami. Persze, ez csak akkor jó megoldás, ha csak a hátán van ez a betét, tehát nem az egész ujja ilyen béléses.

2022. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mosható? Próbáltad már kimosni?
2022. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a itthon kimostam kímélő programon 30 fokon, éppen szárad. Most mintha kevesebb jönne belőle, de még nem az igazi. Azon gondolkodtam, hogy egy mosodában tudnának-e olyan szempontból egy pluszt adni, hogy vajon vmi spec anyaggal v mosási programmal dolgoznak, ami tudna ezen segíteni?
2022. jan. 3. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, ilyesmi gépre gondolsz?:


[link]


Eddig úgy tudtam, hogy ez boholytalanításra jó, vagy ezek szerint az ilyen jellegű szöszölésnél is bevethető?

2022. jan. 3. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos műszőrme, amit nem lehet "leborotválni".
2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Igen, erre gondoltam. Csak akkor még nem láttam a belinkelt képet. Ezen nem segít sajnos.
2022. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hm, hát most so-so megszáradt a kabát, de hullatja a szöszöket ugyanúgy :(

A törölközőknél be szokott válni, h magas hőfokon átmosom, és nem szöszöl tovább, viszont erre a kabátra most 30 fok van írva a címkéjén, annál melegebben nem tudom, h meg merjem-e próbálni..? :/ és most látom a címkéjén azt is, h szárítógépbe sem lehet beletenni

2022. jan. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!