Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Mi ez a fiúkon csőnadrág mánia?

Figyelt kérdés
Tavaly még egész normális volt az iskolánk, de most már tele van ilyenekkel.. hosszúhajú deszkásokkal, bmx esekkel.. nem itélem el őket mert rengeteg, tömérdek lánynak tetszenek, de akkor is.. most még jobban divatba jött mint tavaly? és a csajok mit bírnak ezekben? azt még értem, hogy 14-15 évesek, de ilyen 17-20 éveseket is láttam már ilyen fiúkkal..( ismerőst ráadásul a korában biztos vagyok épp ezért. )
2010. szept. 9. 13:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Inkább nézzek ki jól, minthogy egy stílustalan ízlésficammal rendelkező jelentéktelen ember legyek!
2010. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%

jézus, itt is az megy:D:D de nem bánom.:D téll jó stílus. csak sajnos túl sok lányak teccik és neke mnem jut ilyen pasi.:D



15/L

2010. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
sztem egész egyszerűen undorító,gáz, idétlen :D xD de olyan "cukik" amikor a barátnőjükkel egyforma nadrágot hordanak... xD
2010. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%

Én elitélem az ilyeneket... Legszívesebben lerángatnám őket a biciklijükről és a sárba döngölném a kis vasalt hajú baseball sapis cicanacis deszkás köcsingereket:D

Rühellem őket:)

2010. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
31%

Én is csőnadrágot hordok, és csak azért, mert egyszerűen szeretem, mások szerint is jól áll. Emellett rövid a hajam, habár gondolkozom, hogy növesszem-e.

18/f

2010. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Sokkal kényelmesebb mint az idétlen bő farmer. én is répa/csőnacit hordok

18/F

2010. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
91%
énis bringázok , de nincs az a pénz , hogy felvegyek egy ilyen homokos gatyát :D
2010. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Azt hogy mi a normális, az határozza meg, hogy mit tesznek a legtöbben. Ha holnaptól minden ember leborotválná a szemöldökét, akkor téged hülyének néznének ha nem tennéd.

És ha te most egy fiú lennél és úgy látnád hogy már a döntő többség ilyen passzos nadrágban, hosszú hajjal jár iskolába, hát nem szeretnél inkább közéjük tartozni mint azok közé aki kilógnak a sorból?

Aki nem szeretne annak általában kissebbségi komplexusa van és szeretne egyedinek tűnni és megragadni minden alkalmat, de nem érzik biztosnak hogy ez jó ötlet, ezért inkább támadásba lenülnek és próblják bebizonyítani hogy a többség a hülye.

Párszáz éve még magassarkú cipőben meg harisnyában jártak a férfiak mert az volt a menő, és aki nem abban volt az prolinak számított.

2010. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Szerintem jól áll nekik, én is szeretem a csőnadrágot, de mostanában túl sok az ilyen fiú. Az tény hogy jól néznek ki benne...
2010. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

még hogy aki nem áll be a sorba, vagyis nem követi a 'divatot' annak kisebbségi komplexusa van?! ilyen hülyeséget is rég hallottam. azért, mert valami menő, és elfogadott, hogy úgy nézzenek ki az férfiak, mint egy homár, nem kell mindenkinek úgy kinéznie. és ha valakinek ez nem jön be nem fog, és ezzel nem kitűnni akar.

bár én szeretem ezt a divatot, olyan jó röhögni a sok balfszon :D főleg mikor a csaj(a) lába 3x akkora mint a pasié.

2010. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!