Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi szóbeli vizsgára ezt...

Egyetemi szóbeli vizsgára ezt felvehetem?

Figyelt kérdés
Lesz egy szóbeli vizsgám, ahol az oktató az órákra általában valamilyen sima ing + sportosabb zakóban járt be. Én azt terveztem, hogy felveszek egy fehér inget, ráveszek egy fekete felsőt, arra pedig egy sportzakót. Ez gáz? (Nem túl szigorú ilyen téren a tanár, és fiú vagyo)

2022. jan. 24. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy igazabol, a tudasod fogja értékelni! Nem az oltozkodesed! Toki
2022. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem számít mit viselsz. Egyetemen már senkit nem érdekel, magadért felelsz. Persze figyelj azért, hogy ne nézz ki igénytelenül.
2022. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
A záróvizsgát kivéve nekünk egyáltalán nem kellett kiöltözni a szóbelike. Sima hétköznapi ruhában voltunk.
2022. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemen oktatok. Természetesen vizsgáztatok is. Soha nem a hallgatók ruháját szoktam nézni. Ha valaki nagyon igénytelen, szakad ruhákban lenne, az furcsa lenne, de nem ettől függene az érdemjegye.

És ez visszafelé is igaz. Nem szoktam öltönyben órákat tartani. Sima utcai ruhában, sokszor farmerban szoktam lenni. Hallgató koromban sem vittem túlzásba: egy ing, elegánsabb pulóver és kész.

2022. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!