Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kedves Hölgyek! A lenti...

Kedves Hölgyek! A lenti linken található oldalakat legördítve svéd férfi faklumpákat láthattok. Milyennek találjátok ezeket a klumpákat férfiakon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. febr. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Borzalmas
2022. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit felnevettem az illusztráción. :D
2022. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Borzalmas nőkön is.
2022. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Legalább olyan szexi, mint a szandál fehér zoknival.
2022. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Orvosokon, ápolókon, óvodapedagógusokon munkás cipőnek oké. Amúgy nem.
2022. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nőkön szerintem tud azért jól is kinézni.
2022. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet senki nem hord Svédországban. Itt élek már 12 éve, de még sosem láttam. Tudom nem ez volt a kérdés, de nem tudom mitöl svéd. Amúgy nem tetszene a páromon és szerintem nem is venné fel (pedig svéd :D )
2022. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7:


Szerintem Hollandiára gondolt.😅

2022. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nevezik svédnek, mert onnan terjedt el Európában (és az USA-ban is) ez a bőr felsőrészű fazon a múlt század 60-as - 70-es éveiben. A holland típus más, az teljes egészében fából készül.

Bevallom, én nőként szeretem hordani, mert nekem kényelmes, nem érdekel, mit szólnak hozzá mások. Pasikon viszont nálunk tényleg szokatlan, sőt kicsit furának számít, ha nem egészségügyi dolgozó. Azonban más országokban nyilván van rá kereslet, mert elég sok cég gyárt klumpát férfiak számára, nemcsak munkavédelmi lábbeliként, hanem utcai viseletként is.

2022. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pedig igaz, hogy Svédországban hordanak klumpát nők és férfiak is. Én is láttam kint, amikor Malmö-ben jártam. A Swedish Hasbeens egyébként a legismertebb márka. Íme az oldaluk. Ha egy picit legörgeted, férfit is látsz:

[link]


Egyebkent ezt a markát Sarah Jessica Parker is hordja. Íme egy-két kép róla: [link]


Férfi is van benne:

[link] page/movie

2022. febr. 19. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!