Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak véleménye érdekel,hogy...

Férfiak véleménye érdekel,hogy mit gondoltok ha megláttok egy fiatal nőt hosszú szoknyában? Ez ciki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Abba gondolj bele,hogy neked mi lenne erről a hölgyről a véleményed,az első mikor látod. Nyilván nem kell nagyon régi módi stílusra gondolni de ha ez a nő 26 éves és így öltözik te elkerülnéd ezt a lány? Esetleg randiznál vele vagy normálatlannak gondolnád? Mit szólnál ha így jelenne meg veled bárhol? Tehát ez a nő télen, nyáron hasonlóan jelenne meg veled, így válaszolj légyszi. Tényleg csak férfiak véleménye érdekel. Egyszerűen rosszul vagyok a nadrágoktól,nem bírom magamon. A miniszoknya sem jó,mert azt sem akarom,hogy minden férfi lássa a combjaim a fenekem és a lábam. Sajnos azt látom,hogy az emberek gyagyásnak gondolnak,a férfiak azthiszem méginkább. Szeretnék randizni de nem merek mert félek ha megjelenk így egy randin kinevetnek,mert a mai lányok stílusa merőben eltér és ciki lennék, ezért nem is randizom de változni sem szeretnék mert az már nem én vagyok. Igazán tényleg örülnék nagyon férfi válaszoknak,nagyon-nagyon sokat segítene nekem.



2022. febr. 27. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

ha jól áll neki miért lenne ciki?

randi előtt meg max elmondod ezt a dolgot, azért csak lehet veled beszélgetni arról is ami takarja a szoknya alatt levő részt...

2022. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem ciki, és még csak nem is feltűnő. Tök nőies, és egész sokan járnak ilyenekben (bár télen azért nem). Nekem tetszik, én simán elhívnék egy ilyen lányt randizni.
2022. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Először is télen természetes, hogy hosszú szoknyát visel a nő és nem rövidet. Rövid szoknyában rögtön aggódni kezdenék érte a randin, hogy felfázik. :-)


Nyáron? Hát nézd, tudomásul venném, hogy ő nem szereti mutogatni a combját. Akár azért, mert túl vastag, akár azért mert szemérmesebb.

Csak egy példa: mondjuk egy tanárnő sem mehet soha miniszoknyában tanítani kamaszokat - feltéve, ha azt akarja, hogy a fiú diákok is a tanárt lássák benne és nem a dugni való csajt. De hivatalokban, bankokban sem biztos, hogy díjazzák a főnökök, ha nagyon mutogatja a virgácsait. Egyszerűen nem illik a munkahely profiljához, szellemiségéhez.


Szóval nincs ezzel semmi baj.

Azzal sem, ha egyszerűen szemérmesebb vagy annál, semhogy közszemlére tedd a combjaidat nyáron.

2022. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1-es persze, természetesen megint más ha van egy férfi akihez tartozom nyilván ő lássa,soha megse unja tényleg azt kívánom (magamnak) 😁
2022. febr. 27. 22:04
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egészen bejön ez a stílus, sokkal jobban, mint a mai tucatdivat.
2022. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

nekem nem jönne be.

alig ismerek fiatalokat hosszú szoknyás stílussal, csak egy-két erősen vallásos lányt

ha mindig így mutatkozna, azt gondolnám, hogy vagy nagyon gátlásos és szégyellős, vagy valami külső oka van, hogy ennyire takargatja magát hosszú szoknyákkal. és hogy fiatalok vagyunk még ehhez, majd ráérünk hosszú ruhákat viselni, ha ráncos öregemberek leszünk.

2022. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
figyelmesebben olvasva a leírást, úgy tűnik, tényleg van benned egy jó adag szégyellősség, magamutogatásnak érzed a rövidebb szoknyákat (pedig szokványos ruhadarabok). hát igen, ez nálam nem tartozik a vonzó tulajdonságok közé, különösen a vágyat nagyon le tudja lombozni, ha a másik szégyelli a testét. szóval őszinte válaszokat kértél: sajnos én valószínűleg nem randiznék veled.
2022. febr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
22%

Nekem nem bejövős. A munkàban van egy csinos, fiatal csajszi, rendszeresen beàllít bokàig érő szoknyàban.

Minden alkalommal megfogalmazódik bennem, h ezt miért kellett? 🤨

2022. febr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen rendben van. Csinos, nőies. Eljönnél velem randizni?
2022. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

Egyáltalán nem tetszenek a hosszú szoknyák, maximum ha térd fölé ér az még elmegy, de ami már térd alá az borzasztó összhatást nyújt.

F.44

2022. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!