Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kawaii ruhás weboldal?

Kawaii ruhás weboldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék kawaii/japános stílusban öltözködni, de nem igazán ismerek olyan weboldalakat, ahonnan beszerezhetném a nekem tetsző ruhákat.

Kérlek ajánljatok nekem, ha ismertek olyan oldalt! (Az sem baj, ha nem magyar)



2022. márc. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Mondoconon szoktam jól bevásárolni.

Nem teljesen ilyen, de a Cropp-ban sok ilyen stílusú animés, egirl, “TikTok-alt” jellegű ruha és kiegészítő van.

2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
91%
Sheinen annyi van, mint a nyű.
2022. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Odango
2022. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
pov feltunesi viszketekseged van
2022. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4: Miért lenne feltűnési viszketegsége bárkinek, aki nem úgy öltözik, mint egy a divatmajom basic-birkák közül? Ja, igen, ha már arra vetemedsz, hogy beszólsz valakinek a kérdése alatt, legalább a saját anyanyelveden tanulj meg írni.

Nekem sokkal szimpatikusabbak azok, akik fel merik vállalni a saját egyéniségüket, és nem csak holmi divat kedvéért vesznek fel egy pózt, mert éppen “menő”, hogy fél év múlva már ez az egész “korszak” a szemétben landoljon, mert “lecsengett”.

Amíg az illető nem követ el közszeméremsértést, egyébként sincs beleszólása senkinek abba, hogy mit vesz fel.

2022. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!