Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lenne kedvetek tanacsot adni?

Horkýže Slíže kérdése:

Lenne kedvetek tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy picit valtoztatni az oltozkodesemen.

eddig tobbnyire eleg fiusan oltozkodtem,es most szeretnek nosiesebb lenni./tulzasba se szeretnem vinni:-DDD/

jah amugy mar 7 eve rocker vagyok ez mindig is meglatszott az oltozkodesemen rendesen..............ezt nem is tervezem valtoztatni.minden otletet elore koszonok.

20/L


2010. szept. 15. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vmi vagányabb magassarkú, ezüstös kiegészítők, és máris nőiesebb a stílus!
2010. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt szerintem nagyon jó cuccok vannak, csak sajnos nagyon drágák, de tudsz ötletet meríteni, és össze lehet hasonlókat kínaiból,vagy csak ennél olcsóbb helyről is válogatni:)


[link]

2010. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia sorstársam:) Velem is éppen ez a helyzet (csak 3 évvel fiatalabb vagyok Nálad), évekig erősítettem a rockeres népes táborát, de most már változtattam (külsőleg, belsőleg még mindig az a lázadó kis vadóc vagyok:D).

Gondolom elég sok fekete ruhád van, ezek jók, mert akármilyen színhez jól mennek, és pl egy sima, fekete pólót is fel lehet dobni, hogy csinos legyen:)

Bár, attól függ, mit értesz a nőies alatt? A szolizott, szőkített, tornacipős csajokat, vagy akik kevésbé tinisek, inkább elegánsak?

2010. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem ,nem ilyen szokitett cicasra gondoltam:-D

noieset ugy ertetettem hogy ne nezzek ki enyire fiusan-vagyis szeretnek egyszeru rocker csaj maradni csak azer nezzek is ki lanynak:-D

2010. szept. 15. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bő póló vagy bakancs, a szegecseket és jelenlegi ékszereket se, piercinget szedd ki, ha van, fülbevalót egyet-egyet fülenként. Ja és valami jó fazonra vágasd le a hajad. Sminknek sem kell feketét (ha sminkelsz), egy kis spirál, szájfény, vagy ajakápoló elég. Kevésbé durva ékszerek, egyszerű öv, néhány színes dolog esetleg, ha nem ragaszkodsz a feketéhez teljesen. Esetleg tornacipő, bár mostmár sajnos tucat (bezzeg mikor elkezdtem hordani... több, mint 10éve xD).
2010. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom.Vastag magassarkú fűzős s.barna csizmát hordok,hajaz valamiben a bakira.Mindíg karcsú szabású felsők,mert úgyis vékony és magas vagyok,és ezt kidomborítani jó.Próbálok képetlinkelni.:)
2010. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezt az oldalt szerintem nézd át,baromi jó harisnyák és ötletek vannak rajta,csak sokat kell átnyálazni

[link]

[link]

ezeknek a színei meg a mintája tettszik

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

na hát ezeket találtam gyorsan,nekem tettszenek.:)

2010. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom bőrkabátod van. Na, hozzá egy fekete pulcsi/garbó, farmer és oldallánc, fekete magassarkú.
2010. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszonom szepen mindenkinek az otleteket.

igazat megmondva nem enyire radikalis valtozast szeretnek.

szoval bakancs ,piercingek,szegecsek,es a fekete szin-ezektol nem szeretnek megvalni.:-D

csak nemtudom ezekbol hogy tudnak olyan noies lenni.:-D

2010. szept. 15. 23:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem szeretnél megválni a bakancstól,akkor miniszoknya,színes harisnyával,meg egy kicsit nőiesebb pl kivágott felsők:) bár szerintem jól mutat együtteses pólóval is:)

2010. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!