Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szégyellem a megjelenésem...

Szégyellem a megjelenésem Budapesten, mert nem tudok designer táskát vásárolni?

Figyelt kérdés
Mindenki aki menő és jól öltözött annak van designer táskája. Azt látom a közösségi médiában és Budapest jobb részein hogy egy Gucci/Celine/Louis Vuitton táska vagyis azok olcsóbb darabjai már sokak számára elérhetőek. Én nem tudok minimum 400 ezret de inkább 500 kiadni egy táskára, igy 30-50 ezres táskáim vannak amelyeket akciósan szoktam vásárolni. Sokszor kisebbségi komplexusaim vannak miután hiába öltözök fel jól, nincs rajtam designer táska. A cipő is hasonló kategória, de ott még külföldről rendelve ki lehet fogni akciósan egész jó cipőket hasonló áron (30-50 ezer forint).
2022. ápr. 17. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ugye vicc? Ugye????!!!
2022. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣
2022. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mi a fasz az a designer táska?

mitől lesz az?

2022. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lyézusom...😅😅😅
2022. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte leszek veled, mert a többiek csak nyerítenek.


A stílus meg a márka nem ugyanaz, és csak azért mert ami rajtad van dràga, még nem biztos, hogy jól is néz ki.



Az igazából módos celebeknek ezek a márkák ingyen küldik a cuccokat, hogy reklámozva legyenek, de ők nem ezzel villantanak. Ezek a márkák a középosztályt célozzák, akiknek ez az elérhető luxus bejön, bár minőség terén némelyik noname kenterbe veri.


Ezen kívül a legtöbb ember nem ujjonan veszi ezeket, sőt a hamisak között is vannak nagyon meggyőző darabok.

Szóval ja, az egész mókusvakítás.

2022. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt dizájner táskám (40 éves vagyok), de még drága sem (ilyen tízezer forintos vackokat hordok) nem is értem hogyan maradtam eddig életben.
2022. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem mész oda ahova nem vagy való akkor nem kell szégyenkezned. Én egyébként nem a megjelenése alapján ítélek meg egy embert.
2022. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy Ner beosztottak menő cuccokban feszelegnek, még nem lesznek menő EMBEREK!
2022. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez trollkodás, teljesen felesleges erre érdemi választ adni.
2022. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Sokat mászkáltam Budapest mindenféle részein, de soha nem éreztem magam rosszul amiatt, hogy nincs designer táskám.


Mondjuk nekem haute couture designer ruháim vannak. Öhmm. (Régi ruhákat szétvágok, és varrok belőle újat, kézzel, otthon a padlón XD.)

2022. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!