Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz, hogy "így"...

Tényleg gáz, hogy "így" öltözködöm? Min változtassak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és végre úgy érzem,hogy megtaláltam a hozzám illő stílust,anyukám szerint viszont most jött el az a kor,hogy nőiesebben öltözködjek.

Hétköznapokra és bulikba is a következőt viselem: farmer(ebből van szinte minden stílusból egy-egy),póló vagy trikó,kardigán,bőrdzseki, és általában tornacipő.

Anyukám szerint magassarkút kellene hordanom és kivágott mindenféle csajos ruhát.

(Retro,Converse,Zara,Bershka,Pepe Jeans és Gas ruháim vannak)


Szerintetek változtassak a stílusomon?Ez tényleg gáz így?

(természetesen ha az alkalom megköveteli akkor nagyon nőcisen is fel tudok öltözni,de a mindennapokban így érzem magam jól)


2010. szept. 16. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem teljesen jó:D lehet csak azért modnom mert én dettó ugyaniylen vagyok, csak 18 éves:D
2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez így, ne változtass, ha neked ez így tetszik és így érzed jól magad. Ha majd magadtól szeretnél nőiesebben öltözni, akkor lesz itt az ideje. Szerintem...
2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne változtass, csak akkor ha jólérzed magad nőcisebb ruhákban. tornacipőben is tud egy lán nőies lenni, kisugárzás kérdése. ha így érzed jól magad mint most, akkor ne változtass. egyébként vannak olyan cipők amik nem magassarkúak, és nagyon csinosak.
2010. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
persze hogy gáz. a GAS csak gáz lehet.öcsém
2010. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak halálosan unalmas. Sosem fogom megérteni, hogy egy lánynak miért jó az, hogy beleolvad a szürke átlagba, de te tudod.
2010. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 évesen is viselem ezeket.

De ha nőiesítenél, lehet apróbb változtatásokat csinálni, pl. egy szövetkabátka, vagy ha van pl. egyszerűbb lapos cipőd (nem a tornacipő!), akkor nagyon jó ötlet a cipőfűző helyére egy szép szalagot befűzni, én most láttam, és nagyon tetszik. :) Egy-egy aranyos kitűző, egy szép, ízléses kendő vagy sál, ékszerek, de most divat pl. a kardigán nőies verzióban, csipkés stb, az egyszerre kényelmes és csinos. Ha pl. így jó.

De ha azt érzed közel Magadhoz, amit viselsz, akkor ne változtass, mert nem fogod jól érezni Magad... :))

2010. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól a nőcis ruhákban, ne olyanokat hordj. A nőiesség kben sem abból fakad, hogy mi van rajtad (sőt, a divatnak kben is most van olyan vonulata, amiben pont az vanb, hogy férfiasnak vagy nem túl csajszisnak tartott ruhákat is lehet úgy hordani, hogy nőiesen nézzen ki vki-egy sima felső, egy jó kardigán vagy sportosabb blézer és egy farmer is baromi jól tud festeni). Inkább az legyen a lényeg, hogy mi az, amit kényelmesnek érzel, amit a te világodnak érzel. Sztem ülj le anyukáddal beszélni róla, hogy te így érzed jól magad, ez a stílusod, és kérdezd meg tőle, hogy miért erőlteti ezt (valszeg az van a háttérben, hogy anyukád vagy kicsit korlátolt, vagy az van, hogy azt hiszi, nem tudsz majd jó munkát/jó pasit fogni magadnak, ha lazábban öltözöl :S).
2010. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, ugyanígy öltözködök, és engem is megszólt anyukám, hogy más lányok farmerhez magassarkút vesznek fel stb... és hogy én miért nem. :D Nos nem szeretném beletuszkolni a lábam a kis körömcipőkbe, amik összepréselik a lábujjainkat :D
2010. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na azért nem gondolod hogy beveszem hogy anyád azt akarja hogy magassarkúba meg kivágott miniruhákba legyél:D
2010. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!