Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Hogy lehet megkülönböztetni a férfi és női farmert turkálóban, mert nincs szétválogatva?

Figyelt kérdés
Nos lehet hogy ez eléggé triviális dolog de nekem férfi szemmel elég nehéz eldöntenem hogy mi a női farmer, persze van olyan qmit látok és vágom, de 1-2 farmer amit eleinte férfinak nézek kiderül hogy női lehet ahogy a mai divatban ez már nem számít igazán, de én nem szeretnék női nadrágban rohangálni.
2010. szept. 18. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
hát pedig számít, úgyhogy jól nézd meg mit veszel meg!de én a helyedben nem turiban venném!
2010. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Turkálóban ugyanolyan jó cuccokat vehetsz mint egy Mayo Chix-es boltban, csak éppen negyedannyi áron.
2010. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed nagyon jó. Én a farmerokat női szemmel is nagyon nehezen tudom megkülönböztetni, de általában olyan helyen vásárolok, ahol ki van írva. :S Elvileg egyébként lehet látni a szabásán a csípőnél. Férfi farmernál egyenes, nőinél kicsit "gömbölyűbb".

Női farmer:

[link]

Férfi farmer:

[link]


De szerintem nehéz, ha nincs mivel összehasonlítani. :S

2010. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-2. válaszoló érdemben nem válaszoltatok a kérdésre.


1. a tinédszerekre gondoltam, manapság sok fiú hord répanadrágot, ami feszül rajtuk vagy legalábbis elégé szűk és lehet hogy ezek külön vart férfi farmerek, de nekem ezek akkor is nőiesek, ezért írtam hogy manapság nem számít a különbség.


Utolsó köszönöm a választ.

2010. szept. 18. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Én ma szembesültem ezzel egy turiban, s meg kellett néznem a rajtam lévő nadrágot, hogy akkor a díszvarrás a cipzárnál most hogy is van. Nőknek jobb oldalon, férfiaknak bal oldalon.

Állítólag még az is segítség, hogy a férfiak jobbról balra, míg a nők balról jobbra gombolkoznak. (bár a farmer, ami rajtam volt, női, mégis jobbról kellett gombolni(férfi módra), a díszvarrás pedig jobb oldalon volt.(tehát női)

2010. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

wezt a cipzár dolgot már hallottam de szentem marhaság, a díszvarás még új


kösz a választ

2010. szept. 18. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szard le, ha neked tetszik hordd, és ennyi.

:)

2010. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
De akár kérhetsz segítséget is az eladótól.. Am erről jut eszembe anno az igazgatóm női nadrágban mászkált..XDDDDDDDD
2010. szept. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!