Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mentél már haza cipő nélkül...

Mentél már haza cipő nélkül vizsgáról?

Figyelt kérdés
Nem hoztam váltócipőt, azon gondolkodok hogy megyek majd haza...
2022. máj. 31. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát abban a cipőben, ami rajtad van. Ha nagyon kényelmetlen, akkor szállj fel egy buszra vagy hívj egy taxit..
2022. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. De ragtapasz mindig van nálam. Vagy ha nagyon sos a dolog zsepit rakok a fájó helyhez.
2022. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Buliból, nyáron. De vizsgáról még nem :)
2022. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen
2022. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egyszer érettségi eredményhirdetésről (vagy minek hívják), elhúzódott és sietnem kellett a buszhoz, szóval cipő le és futottam. Meg egyszer államvizsgáról hazafelé egyszerűen leesett az egyik cipőm talpa.
2022. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Évzáróról igen. Nővérem cipőjét örököltem meg, anyukám kitömte az orrát vattával. Alig vártam, hogy kiérjünk a központból, egyből levettem a lábamról. Szerencsére kisvárosban, a 2000-es évek elején a kutyát nem érdekelte. :)
2022. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mennyire volt kellemetlen?
2022. máj. 31. 13:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Uuh én egyszer egy hasonló miatt nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem.

Ugyan nem vizsga, hanem évzáró volt, kötelező volt ünneplőben menni, és lányoknak “csinos” cipőben. Odafelé még nem volt gond, de végig kellett állnunk az ünnepséget (előző években leülhettünk), és én erre nem voltam felkészülve, amúgy sem bírom sokáig a magassarkút, de így a nap végére már úgy fájt a lábam, hogy éreztem benne a szívdobogásomat 😂 mire elindulhattam haza, fel is törte a lábam, a sarkam felett még vérzett is.

A buszhoz már mezítláb (vagy csak nejlonharisnyában) kellett mennem, kb csiga tempóban, mert már annyira fájt.

Erre hallom, hogy mögöttem két 14 éves forma lány azon nevetnek, hogy “még cipőre sincs pénze” meg milyen gusztustalan vagyok.

Pedig ott tarottam a kezemben a cipőt :((

2022. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Cipő nélkül nem, ugyanis nekem a vizsgáim Budapest belvárosában voltak, és onnan kellett kiutaznom tömegközlekedéssel (metró és vonat) Pest megyébe, ahol a vonatról leszállva még 2 km-t kellett gyalogolnom. Azért ez fura lett volna cipő nélkül...


De, csak hogy lehessen nevetni rajtam: az egyik vizsgám után hazafelé menet beakadt a cipőm sarka a metró mozgólépcsőjébe, és letört. Onnantól kezdve volt egy magassarkú és egy letört sarkú cipőm egész úton hazafelé... Igencsak örültem, mikor végre hazaértem. :D

2022. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj egy cipőben a lábad akkor semmi nem érdekel (nemhogy Pest megye meg 2km), leveszed. Én csináltam már olyat is, hogy a Keletibe vettem egy kis szandit a legolcsóbbat, hogy abba folytassam az utam haza, aztán teljesen jó vétel volt még évekig hordtam. Kérdező nem tudom hogy mentél haza de legközelebb ne foglalkozz azzal, hogy mi kellemetlen, vagy hogy mások mit szólnak.:)
2022. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!